Kołowrotek do Robinson Tritum Feeder 3,6 40-120

/ 4 odpowiedzi

Witam wszystkich.

Zostałem posiadaczem (czy szczęśliwym okaże się w następnym sezonie J) wędziska Robinson Tritium Feeder 360 c.w. 40-120g i chciałbym prosić o pomoc w doborze kołowrotka w granicach do 150 zł. Będę łowił głównie na wodach stojących (sporadycznie 2-3 razy w sezonie Wisła). Zestaw miałby służyć do połowu leszczy, linów i średniej wielkości karpi.

Z góry bardzo dziękuję za wszelką pomoc i sugestie.

Przemo-77


Kolega dobrze radzi. Te Okumy są niezawodne. Ja je katuje już 3 sezony na wiślanym feederku. Produkt godny polecenia. Jeśli chodzi o temat "kołowrotek do feedera"to zawsze OKUMA. (2013/12/04 15:03)

saviano


Ja z Okumy z WB posiadam Tactic (rozmiar 30) i jestem z niego bardzo zadowolony i jest z 50zł tańszy. Co prawda dopiero przez 1 sezon ponieważ w tym roku powróciłem do dawnej pasji po 12 latach przerwy. Łowiłem nim w silnym nurcie Narwii i nieco wolniejszym nurcie Bugu oraz starorzeczach i nie miałem problemów z wyciąganiem prawie półmetrowych leszczy, jednego karpia i lina oraz dużej ilości karasi, płoci i krąpi.

Pozdro
saviano (2013/12/05 07:59)

Solan


Bardzo dziękuję za pomoc, przyjrzę się bliżej Waszym propozycjom. (2013/12/05 08:36)