Zaloguj się do konta

Kołowrotek na karpia i suma.

utworzono: 2013/11/05 12:27
DARX

Witam wszystkich  mam pytanie do fachowców od kołowrotków chcę sobie kupic kołowrotek taki żeby był i na karpia i na suma sum i karp max 5kg napiszcie coś o kołowrotku firmy YORK HARBOR,YORK CODOS 6000 lub okuma CARBONITE 2M czy dadzą rade  [2013-11-05 12:27]

Owczarb

najlepiej Stelle SW w rozmiarze 8k, masz 274N uciągu, ciężko o coś wytrzymalszegohamulec z przodu, na takim na pewno się nie zawiedzieszjak chcesz konkretniejsze odpowiedzi to sprecyzuj troszeczkę, np jaka woda, jaki kijek itp [2013-11-05 23:13]

DARX

wszystko pięknie tylko cena :-( [2013-11-06 02:18]

DARX

a co myślicie o schimano catana 3000 cena jest ok :-) z góry dziękuje za pomoc  [2013-11-06 09:40]

bolekr

Bblc lub entoh. Polecam
[2013-11-06 10:14]

mateo111132

a co myślicie o schimano catana 3000 cena jest ok :-) z góry dziękuje za pomoc

kolego shimano catana to kolowrotek do lekkiego spina ew. sredniego a nie do polowu karpi i sumów.... na co chcesz łowic te sumy zywiec? kulki? pellet? rossówki?
[2013-11-06 12:23]

grzegorz not

Może Spro long cast? [2013-11-06 18:43]

DARX

sumy będą małe tzn. max 4kg karpie tak samo nie łowie na rzekach tylko na prywatnym stawie mam linki karpie bączki i wpuszczę suma żeby pozbyc się właśnie tych bączków w przyszłości myślę też o jesiotrach  [2013-11-07 00:29]

jaro7707

Witaj. A ja z uporem maniaka polecam penny. Spinfisher lub slammer. Zaje.... mocne maszynki. Hamulec przedni, metalowa obudowa, brak wolnego biegu i innych zbędnych dodatków, więc nie ma się co psuć. Koszt do 400 zł. Są wersje z wolnym biegiem, ale ja wybrałbym bez tego dodatku. Sam używam od kilku sezonów i nie mogę powiedzieć na nie złego słowa. Nie kupię już żadnego innego kołowrotka. Stella kosztuje kosmiczne pieniążki, a nie ma szans z penami. Z kolei catana na sumy, wybacz, ale to nieporozumienie. Kup pena, a będzie to bardzo dobry zakup. I będziesz się cieszył długie lata piekielnie mocną maszynką.  [2013-11-14 19:04]

Lujski

a poleci ktos niewielki kołowrotek do lekkiego gruntu (ewentualnie spławik)- na leszcze, płotki, moze jak sie trafi niewielki karp, liny - mam nadzieje ze w 100 zl sie zmieszcze

Pozdrawiam
[2013-12-14 21:24]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia