Kołowrotek do spina 4-25g

/ 6 odpowiedzi
Planuję zakupić na przyszły sezon nowy kołowrotek i chciałbym abyście mi doradzili jaki i ewentualnie gdzie (hurtownia, sklep) kupić za dobre pieniądze.
Kołowrotek ten będzie umocowany na wędce firmy DRAGON 2,7m, 4-25g (spinning)
Mam zamiar wydać na niego 200-300zł
Z góry dzięki za podpowiedź ;)
Nieznam1973


mikado cristal maszynka nie do zajechania ok 300 stówek, kolega testuje 3 sezon i nic się nie dzieje, sam kupuje na jesień taką maszynkę,  sprawdzony,przetestowany na jesiennych sandaczach 2012, nie do zajechania. (2013/10/15 15:16)

grzegorz not


Wiele osób poleca Spro red arc. Faktycznie fajny kręciołek i pewnie też bym go kupił gdyby nie kolor...po prostu mi się nie podoba.

Dobre opinie zbierają też młynki Penna. Nad jednym sam się zastanawiam (sargus).

(2013/10/15 18:48)

u?ytkownik20737


Również takie samo zdanie mam jak powyżej. Red Arc dobry młynek ale trzeba po prostu przekonać się do kolorystyki, która mi nie odpowiada. Natomiast bebechy ma dobre i można go katować w spinningu ;) W  cenie już załóżmy 300 zł można jeszcze nabyć Team Dragona FD935iZ. Ja akurat posiadam taki model i chwalę wszędzie gdzie sie da, bo młynek naprawdę zdaje egzamin. Wart swojej ceny. Wyżej nieco kolega podał Dragona Fishmaker II jest to model w którym wyeliminowano wady, przynajmniej tak jest napisane na stronie dragona, a jak jest w rzeczywistości nie wiem. Wiem jednak że jest to młynek grubo powyżej 300 zł więc chyba nie powinien Ciebie obchodzić. W tej cenie można dorwać jeszcze Spro Blue Arc i tutaj kolor jest bardziej przyjazny a także kręcioł jest do spinna bardzo dobry. (2013/10/17 10:27)

Mazari


Dzięki wszystkim za jakąkolwiek podpowiedź ;) koło się zawęża i już będzie prościej z wyborem.
Na czas teraźniejszy najprawdopodobniej zakupię RED Arc ale jeszcze może się to zmieni (2013/10/17 11:49)

Mazari


Sądzicie że ten model spełnił by moje wymagania?
http://allegro.pl/kol-spro-red-arc-tuff-body-w-s-10401-m-promocja-i3632003885.html
Dodam jeszcze że jest kilka modeli reda które różnią się wielkością szpuli, ja sam będę nawijał plecionkę 0,15 (2013/10/19 08:47)