Kołowrotek Mikado Competition HO60R

/ 3 odpowiedzi
Witam!
Czy ktoś miał styczność z w/w sprzętem. Przyznam się szczerze-pytam, ale już go mam. Po rozmowie ze sprzedawcą stwierdziłem, że to dobry wybór. Od początku roku sprzedał już 10 sztuk tego kołowrotka i twierdzi, że żaden nie wrócił na reklamację. Młynka będę używał do feedera, mam nadzieję, że długo mi posłuży. Wdzięczny będę za Wasze zdanie i opinie na ten temat.
pozdrawiam,tb.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

krychu26

Pierwszy raz na oczy widzę. W necie też o nim mało. Możesz napisać coś o tym kołowrotku? (2013/08/09 17:26)

tomekbe7

przełożenie 4,9:16 łożysk kulkowych1 łożysko oporoweprecyzyjny tylny hamulecprecyzyjne nawijanie żyłkiwydłużona szpula do lepszych rzutów pokryta tytanem ( aluminiowa + grafitowa )komputerowo wyważony rotorkorbka z drewnianą rączką, składana jednym przyciskiem
cóż więcej mogę napisać, jeszcze nie korzystałem nad wodą, nie miałem okazji. kołowrotek pracuje bez zarzutów, sprężyny mocno trzymają, solidnie spasowany. podzielę się spostrzeżeniami po wizycie nad wodą. (2013/08/13 11:51)

luzy

Mam taką 40-stkę totalna kupa po dwóch latach ledwo żyje. Nigdy więcej kołowrotków firmy mikado. Bardzo nie polecam! (2013/08/13 18:59)