Kołowrotek do spina-Team Dragon czy Okuma Trio?

/ 5 odpowiedzi
Witam.Mam problem z wyborem kołowrotka do spinningu.Chodzi mianowicie o dwa kręcioły Team Dragon FD935iZ oraz Okuma TRIO fd 40.Który z wymienionych będzie lepszy do łowienia przynętami do 40g.Głównie blachy i gumy.I mam pro¶bę o opinie tylko o tych kołowrotkach i nie rozpisywanie się o spro,shimano itd.Przede wszystkim proszę o opinie użytkowników w/w.Dzięki
lars

Od¶wieżam w±tek!!!Mam problem z wyborem kołowrotka do spinningu.Chodzi mianowicie o dwa kręcioły Team Dragon FD935iZ oraz Okuma TRIO fd 40.Który z wymienionych będzie lepszy do łowienia przynętami do 40g.Głównie blachy i gumy.I mam pro¶bę o opinie tylko o tych kołowrotkach i nie rozpisywanie się o spro,shimano itd.Przede wszystkim proszę o opinie użytkowników w/w.Dzięki (2013/07/31 13:13)

Tusior

Witam. Mój kuzyn posiada takiego dragona i sobie chwali, łowi nim kilka lat i jak na razie działa bez zarzutu:) Nie wiem jak okumka, ale podobno też daje radę:) Jednak Polecam najbardziej Penn Battle 3000 ja mam 3 sezon i łowię pod bardzo dużym obci±żeniem, na sandacza, a nadal pracuje jak nowy:) (2013/07/31 14:32)

lars

no nie pomogli¶cie niestety (2013/07/31 22:28)

niko

Dragon i Okuma to praktycznie to samo. (2013/08/01 09:00)

Sklep wedkuje.pl

Spro Red Arc Legend