Kołowrotek Daiwa - kołowrotek daiwa revros 1500

/ 2 odpowiedzi

Witam.

Jestem nowym uzytkownikiem forum.Chcialem zapytac,czy ktos z forumowiczow uzywal do tej pory kolowrotka Daiwa revros 1500? Mam okazje stac sie posiadaczem takiego kolowrotka,a uzywalbym go tylko i wylacznie do spinningowania malymi przynetami(obrotowki1-3,woblerki3-5 cm).kolowrotek wizualnie podoba mi sie,ale zauwazylem maly szkopul-made in china.

luzaak


Bierz śmiało ! mam taki tylko większy 2500 jest super, ma bardzo precyzyjny hamulec i w ogóle chodzi wyśmienicie już dwa sezony, wygrałem go na zawodach i od tamtej pory służy mi dzielnie do spiningu szczupakowego i troka, czasem zywca (2010/01/23 20:27)

ryukon1975


Żeby zostać posiadaczem markowego kołowrotka który nie pochodzi z Chin musisz liczyć się ze sporym wydatkiem.W ubiegłym roku kupiłem DRAGON DESTINY,ABU GARCIA i JAXON MRLON każdy w cenie od 250-300zł i każdy z Chin.Jestem z nich zadowolony i nie sądzę by warto wydawać więcej,chyba że byłoby mnie stać na kołowrotki powyżej 3000zł z dożywotnią gwarancją:).Ale to już tylko czysty pokaz stanu posiadania,mam wielu znajomych którzy mają samochody nikt z nich nie jeżdzi Ferrari a i tak każdy daje radę. (2010/01/24 08:41)