Kołowrotek do 60-70zł

/ 2 odpowiedzi
Witam, proszę mi polecić kołowrotek do 60-70zł do metody Odległościowej, lub zwyczajnej spławikowej. Pozdrawiam.
saviano

Cześć,
Od niedawna powróciłem do swojego wczesnego hobby i zaopatrywałem się w kołowrotki okumy (bonduary i tactic) i właśnie kołowrotki tej firmy polecam, nawet te tańsze ponieważ są dużo lepsze i żywotniejsze niż konkurencji w tej samej cenie i o kilku łożyskach. Na forum znajdziesz więcej pozytywnych opinii o tych młynkach. W tej cenie dostaniesz compresse, sting raya, trinity i challange. Osobiście brałbym pod uwagę pierwsze trzy (mają z tego co pamiętam po 3 łożyska). Dlaczego - kupiłem do wędziska uniwersalnego kołowrotek tactic (ale to już wydatek około 160zł) ma kilka łożysk, wolny bieg i pracuje dużo gładziej niż bonduary, który wziąłem do lekkiego spinningu i jest na 1 łożysku (chciałem trinity, ale pośpiech i brak w lokalnych sklepach przesądził właśnie o nim).

pozdro
saviano (2013/05/07 07:02)

plotka97

Ja mogę polecić Jaxon arrow. Posiadam taki już od ładnych paru lat i dalej sprawuje się dobrze. Nic się nie zacina i nie stuka. Za tę cenę warto a w ofercie rozmiarowej na pewno znajdziesz odpowiedni. Wyciągnął wiele rybek w tym sporo karpików na stawach także w tej cenie jest super (2013/05/12 16:28)