Kołowrotek spinningowy Inazuma.

/ 17 odpowiedzi
Witam, na nadchodzący sezon chciałbym kupić sobie ten kołowrotek  http://allegro.pl/kolowrotek-inazuma-3006fd-6-lozysk-mikado-gratisy-i3075584227.html  , jednak nie wiem czy jest to tak zwany szajs, czy w sumie dobry kołowrotek. Już za niedługo pragnę pospinningować na jeziorkach czasami na rzekach (Narwi głównie). Moim celem są szczupaki okonie i rzadko sandacze. Czy moglibyście mi doradzić czy jest to dobry kołowrotek. Moim zdaniem wygląda na przyzwoity. Dodam jeszcze że często łowię, więc zależy mi na tym by nie zajechać go po paru miesiącach. A oto zdjęcie kołowrotka. Na allegro kosztuje 70zł.
karateka994

Dodam że ma on aluminiową szpulę, co w moich oczach podnosi jego wartości. (2013/03/31 10:43)

xxxczokxxx

napisz do jakiej wędki  i przydalo by sie napisać na co dokłądnie chcesz łowić (2013/03/31 10:49)

89krzysztof

Jeśli liczysz na coś trwałego w cenie 70zł, to możesz się przeliczyć.

Nie wiem co to dla Ciebie znaczy być często na rybach. Nie wiem też jak "ciężko" łowisz.

Ja w zeszłym roku miałem kołowrotek za 60zł, na rybach byłem raczej często (ponad 100 wyjazdów), do tego pociągnąłem kilka sandaczy i kołowrotek można było odłożyć na półkę.

To, że ma X łożysk, wcale nie świadczy o jego trwałości. A aluminiowa szpula nie podnosi aż tak jego wartości. Ma swoje zalety, ale jest lepsza tylko w niektórych sytuacjach. (2013/03/31 10:52)

karateka994

Posiadam wędkę firmy omigo ma ona 240cm cw do 60g. Na internecie nie mogę znaleźć tej firmy. Będę łowił gumami i blachami do jakichś 15-20g. Gdy będzie cieplej, w tygodniu na rybach postaram się być jakieś trzy-cztery razy. (2013/03/31 10:57)

kielo13

Witam.Nie oszukujmy się,za te pieniądze nie kupisz nic godnego uwagi.Do tego jeszcze do spiningu gdzie sprzęt ciągle pracuje.Jeżeli chodzi o mnie to długo nim nie połowisz. (2013/03/31 10:59)

ryukon1975

Mocny kij jak piszesz cw 60 g i ciężkie przynęty wymagają naprawdę mocnego kołowrotka, tak jak i ciężkie łowienie takich gatunków jak szczupak i sandacz.
Ten kołowrotek jest mały i pewnie niezbyt mocny.
Rozumie że nie dysponujesz jakąś wysoką kwotą więc kup coś w wielkości 4000. Będzie większy i na pewno trochę mocniejszy. (2013/03/31 11:33)

89krzysztof

Albo oszczędzaj do maja, może uda Ci się jeszcze 80zł dozbierać i kupić kołowrotek bardziej odpowiedni. (2013/03/31 12:38)

Lin1992

Ten kołowrotek był by dobry na okoniowe przynęty oraz ewentualnie do spławika.
Na poważne tzn.cięższe wędkowanie będzie za słaby.
Ja bym Ci polecił dozbieranie jeszcze ze 30 zł i kupna kołowrotka Dragon Viper rozmiar 30 może nawet 35.
Będzie na 100% mocniejszy od tego Mikado i na pewno dłużej Ci posłuży przy cięższym łowieniu. (2013/03/31 13:59)

89krzysztof

Ten kołowrotek był by dobry na okoniowe przynęty oraz ewentualnie do spławika.

Czyli wg Ciebie wystarczy, kołowrotek na okonie będzie mały i tani ? :) Okeeej :)
(2013/03/31 14:12)

Artur z Ketrzyna

Witam, na nadchodzący sezon chciałbym kupić sobie ten kołowrotek  http://allegro.pl/kolowrotek-inazuma-3006fd-6-lozysk-mikado-gratisy-i3075584227.html  , jednak nie wiem czy jest to tak zwany szajs, czy w sumie dobry kołowrotek. Już za niedługo pragnę pospinningować na jeziorkach czasami na rzekach (Narwi głównie). Moim celem są szczupaki okonie i rzadko sandacze. Czy moglibyście mi doradzić czy jest to dobry kołowrotek. Moim zdaniem wygląda na przyzwoity. Dodam jeszcze że często łowię, więc zależy mi na tym by nie zajechać go po paru miesiącach. A oto zdjęcie kołowrotka. Na allegro kosztuje 70zł.

Śliczny kołowrotek. I jeśli to co opisują to spokojnie posłuży ci kilka sezonów i powinieneś być z niego zadowolony.
Tyle że nie wiem czy dostaniesz to cudko, czy to nie naciągane. Rużnie bywa z zakupami przez alegro. Ostatnio pani z mego miasta dała 1200 zł za super komurkę, a po rozpakowaniu ujżała 3 dorodne marchewki.
Poszukaj tego kołowrotka w sklepach wędkarskich (nawet internetowych, one są pewniejsze bo nie będą chciały se renomy zepsuć, dostawą sprzętu nie zgodnego z opisem...) i przekonaj się jaka ma cenę. (2013/03/31 18:03)

mateusz1382

Mam taki sam nie jest najgorszy hamulec dobrze pracuje możesz go sobie kupić chyba, że dołożysz kilka złotych na coś lepszego :) (2013/03/31 18:14)

ryukon1975

kołowrotka nie używałem ale wizualnie przypadł mi do gusty :)

zapraszam na kanał youtube link do kanału

Kołowrotka nie ocenia się wizualnie, szczególnie dziś kiedy dzięki technice producent może sprawić iż na fotografii nawet kupa gnoju wyglądać będzie niczym sałatka warzywna. :) (2013/04/01 07:38)

mario84

witam miał ktoś mikado air space ?? jakieś opinie o nim ?? (2013/04/07 13:26)

sy28

Witam panowie co do tego kołowrotka to się trochę mylicie mam model 4006 trzy sezony już na szczupaki z nim chasam i kompletnie nic mu nie dolega ja szczerze go polecam dodam że łowię plecionką. (2013/04/07 13:55)

adamo0

Bardzo podobny do Glaciala którego kupiłem do podlodówki.Podpowiem tylko że ten mój ciężko chodzi przy niskich temperaturach.Być może to tylko wina smaru? Prawdopodobnie i Inazuma też tak ma? (2013/04/07 14:04)

adamo0

Bardzo podobny do Glaciala którego kupiłem do podlodówki.Podpowiem tylko że ten mój ciężko chodzi przy niskich temperaturach.Być może to tylko wina smaru? Prawdopodobnie i Inazuma też tak ma?

(2013/04/07 14:11)