Zaloguj się do konta

Kołowrotek DX30F na spinning

utworzono: 2013/03/22 19:16
Kawus

Witam warto zakupić ten kołowrotek do spina??
http://allegro.pl/kolowrotek-dx30f-11-lozysk-aluminiowa-szpula-i3116601967.html
[2013-03-22 19:16]

ZanderHunter

Kolego kołowrotki do spinningu za 50z?...po prostu daruj sobie...pamiętaj tanio znaczy drogo...:)

P:)

[2013-03-23 08:24]

Kawus

Nie zawsze to co jest niedrogie jest najgorsze a mi nie potrzebny drogi kołowrotek żebym mógł szpanować przed kumplami tylko do użytku własnego.
[2013-03-23 12:54]

Grzesiek75

Kolego jak nie chcesz szpanowac przed kumpalami to kup ten za 50 a najlepiej za 30złotych jak taki dostaniesz , tylko mam jedną prośbę po sezonie użytkowania napisz w jakim jest stanie. [2013-03-23 13:04]

Kawus

Jak się dba o sprzęt to i ten za 50 zł będzie dobry na drugi sezon. Do przykłady 3 lata temu kopiłem kołowrotek za 60 zł i używałem go najpierw do spina a później do żywcówki i po dzień dzisiejszy go używam do żywcówki i aby go od czasu do czasu przesmaruje i kreci jak nowy. Trzeba tylko dbać a sprzet sie odwzajemni
[2013-03-23 14:27]

Kawus

A co powiecie o tym kołowrotku bo moim zdaniem wydaje się solidny jak na te pieniążki.
http://allegro.pl/kolowrotek-drew-raczka-9-1owc-10lozysk-alu-japan-i3105285477.html
[2013-03-23 14:32]

Grzesiek75

To po co zadajesz pytanie na forum czy to dobry sprzęt , każdy spiningista powie ci że to szajs , takie kręciołki nie nadają się do spiningu, używają go tylko dzieci, niedzielni wędkarze lub osoby których naprawdę niestac na sprzęt. Ale przecież ty wiesz że to dobry sprzęt , więc kup , napewno będziesz zadowolony po co ci lepszy. [2013-03-23 14:37]

Kawus

To co proponujesz do np 200zł
[2013-03-23 15:08]

adamo0

A co powiecie o tym kołowrotku bo moim zdaniem wydaje się solidny jak na te pieniążki.
http://allegro.pl/kolowrotek-drew-raczka-9-1owc-10lozysk-alu-japan-i3105285477.html

,,Wybierając kołowrotek z tej serii firmy DAIJIA masz pewność, że masz towar z najwyższej półki,,   Za całe 54 zł .To jest dopiero chwyt reklamowy! Na pewno ileś czasu ten młynek wytrzyma i komuś kto nie miał nic lepszego w ręku będzie się podobał.Ale uwierz kolego że to się nie opłaca.      
[2013-03-23 15:24]

Grzesiek75

Kawus To co proponujesz do np 200zł
  team dragon ix 730, spro pasion, lub dragon maxima hs. Tymi troche pokręcisz i zobaczysz różnice w pracy kręcioła. [2013-03-23 15:35]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia