Zaloguj się do konta

Kołowrotek do York Derby

utworzono: 2013/03/09 21:49
LCohen

Witam, chciałbym abyście doradzili mi, który kołowrotek wybrać do spinningu. Mój kijek to YORK DERBY 240 5-25g CW. Mój budżet jest skromny, przed momentem zamówiłem ww kijek i zostało mi lekko na średniej, a raczej niskiej klasy kręciołek- jednak dla mnie wystarczy ;)
Chciałbym tylko doradzić się, który z nich będzie najodpowiedniejszy. Być może ktoś posiada wiedzę, na temat któregoś z nich i mógłby któryś polecić/odradzić. Jak wiadomo w przedziale 0-100zł ciężko kupić coś rozsądnego, jednak wybierałem między Shimano Cataną 2500 FA (jednak opinie na jej temat są podzielone), a różnymi kręciołkami od Okumy. Teraz zastanawiam się tylko nad tą firmą, niżej podam linki.
http://allegro.pl/okuma-motion-mt-fd30-5-lat-gwarancji-i3046443018.html
http://allegro.pl/kolowrotek-okuma-avenger-20-fd-wysylka-0zl-i3078376058.html
http://allegro.pl/okuma-hexana-hx-20-fd-6-lozysk-5-lat-gwarancji-i3037543197.html
http://allegro.pl/kolowrotek-okuma-impact-fd-25-wysylka-0zl-i3029048441.html
To tyle od Okumy. Może jednak tym przedziale (0-100, 120 max!) warto zwrócić uwagę na inne firmy? Co sądzicie o Mikado, czy Robinsonach? Mnie się wydaje, że jednak Okumy są lepsze, jednak piszę, żeby się Was doradzić ;) Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam Paweł.
[2013-03-09 21:49]

Grzesiek75

Powiem ci tylko tyle że posiadam okumę avengera i łowiłem nim właśnie na spining napewno z cztery sezony jak nie lepiej teraz chodzi na spławikówce ale tylko dlatego że dorobiłem się team dragona, także kręcił jak widzisz ma swoje lata a luzów prawie niema, ale jest to jeszcze stary model. [2013-03-09 23:00]

new-blaszak-bar

poszukaj na allegro sobie shimano catane i ja szczerze ci polecam użytkuje dwa sezony ponad 200 na rybach i hula jak nic  [2013-03-09 23:30]

przemek-bialy

Ja proponuję Ci coś takiego http://allegro.pl/kolowrotek-spro-passion-720-i3069729677.html kilku moich znajomych go ma i sobie chwalą,mówią,że w swojej cenie nie ma sobie równych a wielkość to już jaka Ci odpowiada ale według mnie 720 jest optymalny
[2013-03-10 07:59]

LCohen

Dziękuję za odpowiedzi. Może ktoś jeszcze się wypowie- nie krępować się :)
Grzesiek75- a może lepszy od Avengera będzie model Hexana- podany przeze mnie w 3 linku. Właściwie są to prawie identyczne kołowrotki, jednak Hexana posiada - "bezpoślizgowa blokada obrotów wstecznych" co brzmi bardziej kusząco :)
Przemek-biały- Dzięki za propozycje, jednak nie ten przedział cenowy. Jeszcze muszę dokupić dobrą plecionkę, a nie chcę wyjmować kasy z portfela rodzicom, gdyż sam jeszcze nie zarabiam na siebie- uzbierałem tyle, ile uzbierałem dlatego podałem przedział do 120 zł maksymalnie. ;)
[2013-03-10 10:44]

Grzesiek75

Powiem ci tak mojego starego modelu nie oddałbym za żadną hexane, ale nie wiem jak sprawują się te nowsze modele avengera, na twoim miejscu kupiłbym hexane to przyzwoity kręcioł na początek bardzo dobry wybór, wogóle kołowrotki okumy są godne polecenia , dobrze spasowane mechanizmy i płynna praca. [2013-03-12 10:11]

LCohen

Dzięki wszystkim za rady. Lada dzień, listonosz powinien zapukać Hexaną w moje drzwi :) Wydaje mi się, że w tej cenie to bardzo rozsądny wybór. Dzięki wszystkim raz jeszcze!
[2013-03-16 09:10]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia