Kołowrotek Cormoran Corcast 4PiF 3000 Super Jet

/ 6 odpowiedzi
Co sądzicie o tym kołowrotku ?Czy nada się na lekki spining ?Czy lepiej dołożyć i kupić np Shimano Catana?
sc102

Do lekkiego spiningu będzie może trochę za duży. Pomyśl nad rozmiarem 2500. Ogólnie kołowrotek dość dobry. Tylko nie radzę używać go do ciężkiej "orki". Mój padł po półrocznym łowieniu przy połowie bolenia dość ciężkimi przynętami. (2013/03/05 18:30)

bednar14

Miałem ten kołowrotek przez kilka miesięcy, bardzo fajna maszynka ale rzeczywiście do cięższego łowienia trochę zbyt delikatny, brakowało mu mocy. Do spiningu będzie dobry. (2013/03/05 19:39)

adamszpily

dziękuje za podpowiedz raczej skusze się na Shimano (2013/03/10 11:59)

marek-debicki

Miałem w ubiegły roku ten kołowrotek i szybko go wymieniłem, gdyż nie można było zapanować nad wkręcaniem się żyłki pod szpulę. Jest to raczej kołowrotek do metody odległościowej. (2013/04/01 16:36)

DelTor0

Miałem w ubiegły roku ten kołowrotek i szybko go wymieniłem, gdyż nie można było zapanować nad wkręcaniem się żyłki pod szpulę. Jest to raczej kołowrotek do metody odległościowej.

Jak wyżej, wkręcanie żyłki pod szpule naprawdę działa na nerwy ;) (2013/04/01 16:53)

berthold

dziękuje za podpowiedz raczej skusze się na Shimano

ja posiadam dwa młynki Shimano wymienione przez ciebie używam do pickerów i wątpię że to dobry wybór dla ciebie te kołowrotki są za bardzo delikatne jak chcesz coś trwalszego to szukaj czegoś z Okumy są trwalsze i cenowo do jakości lepsze (2013/04/01 17:55)