Zaloguj się do konta

Kołowrotek Jaxon Top Carp FRXL 600

utworzono: 2013/02/27 14:25
pachol8

Kołowrotek Jaxon Top Carp FRXL 600

chce kupić kołowrotek jaxon proszę o pomoc i opinie 

kołowrotek będzie pracował z wędką konger carbomaxx carp 330/100gjakie jest wasze zdanie na temat kołowrotka i zestawu dziękuj za odpis
[2013-02-27 14:25]

puciekas

Jaxon Top Carp FRXL 400

też posiadam ten kołowrotek 400 do feedera 80g i powiem ze rewelacji chyba nie robi ale ładnie przynajmniej żyłkę zwija a co do wolnego biegu nic ci nie powiem bo nie korzystałem lepiej dołożyć z 60 a 100 zł i kupić coś dobrego okume taktik czy traweltine lub dragona maxsima
[2013-02-27 21:41]

panterasrc

Możesz dołożyć 1 300 zł i kupić shimano baitrunner wtedy będziesz miał super kołowrotek. A tak poważnie,to ten top carp nie jest nawet ze średniej półki ale w tym przedziale cenowym jest dość udanym produktem jaxona . Jest dość popularnym kołowrotkiem dla łowiących rekreacyjnie i więcej opinii ma dobrych niż złych.Sam używam do lekkiej gruntówki , ryby do 5 kilo i po 2 sezonach nic złego nie mogę o nim powiedzieć.
[2013-02-28 10:23]

mlody12362

Popieram panterasrc. Mam dwa takie młynki i śmigają bez problemw. Tylko ja mam frxl500
[2013-03-20 16:35]

psiokmok

mam kołowrotek top carp FRXL 300 nadaje się do gruntu stosuje do tego wędkę mistrala areo carp dobrze się sprawdza na leszczowe zasiadki [2013-03-22 09:00]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia