Zaloguj się do konta

Kołowrotek multiplikator niskoprofilowy Jaxon Pro

utworzono: 2013/02/22 14:30
Pawel19777

Witam serdecznie koleżanki i kolegów.

Spininguję już od dłużeszego czasu z duzymi przerwami i chciałbym coś nowego w tej dziedzinie zacząć.
Casting wydaje mi się tym docelowym sporterm lub inaczej, chwilą miło spędzonegop czasu.
Nie chcę wydać fortuny gdyż wiem ile można wydać kasy na wędki i kołki i przynęty i zawsze tego wszystkiego jest za mało :) Sam robię swoje przynęty i dobrze się sprawdzają :)

Teraz kwintesencja:

Jaxon speedy eterneum cast 198/5-32 g


Długość: 198 cm

Ciężar rzutowy: 5-32 g

Ilość sekcji: 2

Waga wędziska: 155 g

Długość transportowa: 104 cm

Wiem jaka jest opinia na temat jaxona i ciężko dostać tego multika.
"Wszyscy w sklepach mówią że kitu nie sprzedają ale woblerki jaxona proszę Pana to absolutny hit sezonu niech weźmie"

Ja mam proste pytanie czy ktoś łowił tym multikiem?
Jeśli ktoś odradza to konkretny powód proszę nie domysły ludzi którzy powtarzają po innych.
  Jaxon Pro Casting LSH - korbka po lewej stronie   PRO CASTING Z każdym rokiem rośnie w Polsce liczba wędkarzy -pasjonatów spinningu sięgających po niezbyt do tej pory popularne u nas kołowrotki castingowe. Trzeba powiedzieć, że moda na „casting” nie wynika z chwilowego wzrostu popularności, stoją za tym świadome decyzje wędkarzy, dla których odpowiednio dobrany zestaw castingowy - multiplikator i wędka - otwiera nowe możliwości w rozwijaniu umiejętności wędkarskich. Dla tej grupy przygotowaliśmy w naszej ofercie nową serię profesjonalnych multiplikatorów PRO CASTING. W ofercie wersja LSH z korbką po lewej i RSH z korbką po prawej stronie korpusu.     DANE TECHNICZNE: Ilość Łożysk 5 + OWC Zapasowa szpula Brak Przełożenie 6,2 : 1 Pojemność szpuli 0,30 mm / 200 m Waga 214 g
W sumie koszt to 310 zł
Proszę o opinie. 

P.s. 
"Mercedes jest fantastyczny ale maluchem w deszcz też kolega w garniturze też z miłą chęcią się przejedzie..."
To tak apro po opini ludzi którzy powtarzają za kimś.
[2013-02-22 14:30]

Draq

Dokładasz 40zł i masz sprzęt z wyższej półki, a nawet z dwóch półek:http://tablica.pl/oferta/super-zestaw-castingowy-okuma-spinning-i-multiplikator-ID2f0zB.html#24328ca659;r:;s:
[2013-02-22 16:26]

Pawel19777

Dokładasz 40zł i masz sprzęt z wyższej półki, a nawet z dwóch półek:http://tablica.pl/oferta/super-zestaw-castingowy-okuma-spinning-i-multiplikator-ID2f0zB.html#24328ca659;r:;s:

sUPER ZESTAW ALE JUŻ NIE AKTUALNE :( [2013-02-22 19:43]