Kołowrotek DAM na suma

/ 11 odpowiedzi

Witam 

Może ktoś polecił by sprawdzony kołowrotek firmy DAM na suma. 

Noszę się z zamiarem kupna konkretnego kręciołka na suma. Łowię z brzegu więc musi on troszkę popracować, i nie jest ważna jego waga lecz dobry hamulec (duże pole pracy tarcz ciernych ) jak również mocna przekładnia i trwałe łożyska. Oczywiście cena ma dla mnie znaczenie. 

Dzieki....

Kawus


Jak potrzebujesz niezawodnej maszynki na suma to polecam cos takiego. Kreciol nie do zajechania . http://krokodyl.sklep.pl/view/2166
(2012/12/01 19:46)

xeio


Daiwa GS 100 a
Posiadam i zdecydowanie polecam. Kawał kołowrotka, nie do zajechania :) Auto nim pociągniesz :) (2012/12/01 20:30)

pawelkonin99


Trabucco Winch BRX :D Nie do zajechania :D  (2012/12/01 22:45)

centrogres


Ja ci proponuję ,nie do zajechania


Penn Spinfisher 950SSm
-masa: 976g;
-przełożenie: 4,2:1;
-pojemność szpuli: 0,55mm/275m;
-ilość łożysk: 5+1;
-szpula zapasowa: brak
(2012/12/02 09:57)

Bugowy Lowca


Na suma polecam Ci D.A.M 250RD ma 2+1 łożysk ale dobrze się sprawuje druga opcja to HPN640FS 5+1 z wolnym biegiem tylko jedno pytanie gdzie chcesz kupić tego D.A.M bo w polsce ta firma jest raczej nie dostępna chyba że na Ascari.pl (2012/12/02 10:02)

Bugowy Lowca


Jak bedziesz chciał więcej info na temat D.A.M to pisz do mnie bo mam hopla na punkcie tej firmy i wymieniłem cały swój sprzęt na markę D.A.M i Cormoran mam około 15 wędek i kołowrotków tych firm od match przez spin feeder itp (2012/12/02 10:04)

u?ytkownik139709


Witam 

Może ktoś polecił by sprawdzony kołowrotek firmy DAM na suma. 

Noszę się z zamiarem kupna konkretnego kręciołka na suma. Łowię z brzegu więc musi on troszkę popracować, i nie jest ważna jego waga lecz dobry hamulec (duże pole pracy tarcz ciernych ) jak również mocna przekładnia i trwałe łożyska. Oczywiście cena ma dla mnie znaczenie. 

Dzieki....


Za kołowrotek na suma  firmy DAM , zapłaci się co najmniej 700 -900 i więcej złotych. (2012/12/02 12:03)

taymer


Oczywiście cena ma znaczenie, ale chcę sobie zrobić prezent / w zamian za zrezygnowanie z nikotyny w formie rewanżu za coś. może to będzie mnie dopingowało/ 

Tak dla zdrowia i jeszcze jak się poszczęści konkretny okaz to będzie podwójna przyjemność. 

Jak do tej pory śledzę i czytam o wszystkich modelach które są proponowane. 

pozdrawiam.

(2012/12/02 19:28)

u?ytkownik139709


Oczywiście cena ma znaczenie, ale chcę sobie zrobić prezent / w zamian za zrezygnowanie z nikotyny w formie rewanżu za coś. może to będzie mnie dopingowało/ 

Tak dla zdrowia i jeszcze jak się poszczęści konkretny okaz to będzie podwójna przyjemność. 

Jak do tej pory śledzę i czytam o wszystkich modelach które są proponowane. 

pozdrawiam.


Ktoś tam chyba dobrze radzi aby zerknąć na nieśmiało i skromnie wyglądające kołowrotki PENN.Te urządzenia to coś więcej niż kołowrotek : są tak proste w konstrukcji ( przekładnia ślimakowa) a zarazem praktycznie niezniszczalne przy normalnym wędkowaniu. (2012/12/02 20:49)

taymer



Penn Spinfisher 750SSm, 850SSm, 950SSm  

Penn Slammera 760 LL

sporo czasu spędziłem czytając o nich i na innych forach - spore grono ma bardzo dobrą opinię / nie mówią czysto-teoretycznie tylko posiadają w użytku / i mieli swoje 5 min (od 35 do 70 kg ). 

Po tylu różnych opiniach powoli się ukierunkowuje - przynajmniej tak mi się wydawało parę dni temu a teraz mam inne zdanie. 

(2012/12/02 23:02)

taymer


Witam

Dziękuje wszystkim za porady które dominie dotarły i te które nie dotarły. Sporo czasu upłynęło od ostatniego postu ale było spowodowane opóźnieniem przesyłki za granicy, która trwała prawie dwa miesiące. Było warto czekać na zamówiony kręciołek - Penn Spinfisher 650SSm - 

(2013/02/14 23:19)