Kołowrotek Mistrall z przednim hamulcem

/ 15 odpowiedzi
mam zamiar kupić kołowrotek Mistral z przednim hamulcem do spinningu prosiłbym o poradę i opinie jeżeli ktoś korzysta z kołowrotka tej firmy  
Pawgas

Witam

Nie dalej jak 3 dni temu zakupiłem kołowrotek Mistrall VIP FD 30 do okoniowej wklejanki Mikado Essential Feeling 270/15. Niestety nie polecam tego modelu albo i może tej firmy. Rozumiem że od kołowrotka za 120 zł nie można oczekiwać cudów ale mój egzemplarz ma okropne bicie podczas zwijania przynęty, zarówno na plecionce jak i żyłce. Jestem bardzo niezadowolony z zakupu, idę go reklamować bo to bicie jest tak duże że uniemożliwia wręcz wyczucie puknięć ryb - bicie przenosi się na wędkę. Żałuję że nie dołożyłem od razu do czegoś konkretniejszego ale w sklepie nie miałem zastrzeżeń do kręcenia się kołowrotka - bicie występuje dopiero pod obciążeniem. Ciekawe czy moja reklamacja zostanie uznana.

Polecam zakup czegoś inego

Pozdrawiam

(2012/10/14 15:05)

venom92

mam Space mastera 2000 od roku nie miałem z nim problemów kosztował 125 zł i jak za tę cene myśle że jest bardzo dobry (2012/10/14 17:39)

einstein25

Mój amundson bez większych zastrzeżeń,natomiast VIP po trzech miesiącach poszedł do reklamacji[pukało coś w środku pod obciążeniem] zobaczymy co z tego wyniknie. (2012/10/14 18:21)

Łobo

Kolego. Pobierz Katalog Mistralla i zobacz co Ci się podoba. Ja z osobistego doświadczenia polecam Ci Mistralla Olympica. Droższy ale dobry.

Pozdrawiam Łobo. (2012/10/16 16:09)

użytkownik93695

Ja używam teraz (nie mój) kołowrotek mistralla, model 'night spin'Powiem tak: Kołowrotek ma ponad 7 lat i nadal sprawuje się świetnie! :DNic nie było smarowane, naprawiane, czy cokolwiek.Ogólnie mam dobre zdanie o firmie mistrall.  (2012/10/16 16:17)

stuart

Polecam ci MIstralla Energy Spin w rozmiarze 2500 :) Mam go tylko 3000 narazie złego słowa nie powiem. Tani-mocny. (2012/11/24 08:58)

Pawgas

Po ponad miesiącu mój Mistrall VIP 30 powrócił z reklamacji z opisem że jest sprawny. Całe szczęście sprzedawcy w sklepie podzielili moje argumenty że jednak coś w środku bije i dokonaliśmy zwrotu Mistrala którego wymieniłem dopłacając na Catanę. Komentarz raczej zbyteczny... (2012/11/26 17:39)

użytkownik137263

Kupiłem Mikado Fish Hunter Super Float 4m/30gr. cw i kręcioł Mistral Hornet RD 20. Na początek wystarczy a jak nabiorę doświadczenia to w przyszłym roku sprawie sobie coś lepszego. Co o tym myślicie ? (2013/06/12 18:52)

yba

ja dostałem od żony prezent w postaci kołowrotka mistral hexo 30 i powiem że jest do niczego , nie nadaję się ani na grunt ani do niczego innego , rolka po paru wypadach się przetarła , rzęzi i w ogóle . (2013/06/12 19:27)

what i feeling

Ja posiadam młynek Mistrall Aqua 2000, używam go do okoniowej wklejanki jak i light spina, obsłużył już dwa sezony i sprawuje się bez zarzutu. Kosztował z tego co pamiętam jakieś 110-120pln. (2013/06/12 19:34)

szutomasz

ja używam kołowrotka mistrall iguana do lekkiego spiningu i spławika wytrzymał już dwa sezony więc mogę go polecić :D (2013/06/12 19:39)

kamil-sedek

Witam Nie dalej jak 3 dni temu zakupiłem kołowrotek Mistrall VIP FD 30 do okoniowej wklejanki Mikado Essential Feeling 270/15. Niestety nie polecam tego modelu albo i może tej firmy. Rozumiem że od kołowrotka za 120 zł nie można oczekiwać cudów ale mój egzemplarz ma okropne bicie podczas zwijania przynęty, zarówno na plecionce jak i żyłce. Jestem bardzo niezadowolony z zakupu, idę go reklamować bo to bicie jest tak duże że uniemożliwia wręcz wyczucie puknięć ryb - bicie przenosi się na wędkę. Żałuję że nie dołożyłem od razu do czegoś konkretniejszego ale w sklepie nie miałem zastrzeżeń do kręcenia się kołowrotka - bicie występuje dopiero pod obciążeniem. Ciekawe czy moja reklamacja zostanie uznana. Polecam zakup czegoś inego Pozdrawiam

idz do sklepu i poproś o wymianę lub dopłatę i wymianę na droższy lepszy jeżeli sprzedawca się nie zgodzi i będzie chciał wysłać na agrawację to się nie godz  na to tylko złóż niezgodność towaru z umową  (2015/09/22 17:11)

kuba gq

Odys, dobry sprzęt. Wiadomo że w każdej fabryce może się trafić egzemplarz wadliwy ale z tego co się orientuję to  można go oddać na gwarancję. Jak nie naprawią to dadzą nowy :) (2015/11/27 10:49)