Kołowrotek na spinning Dragon Thytan

/ 4 odpowiedzi
witammam tyczke dragon thytan pike 270 10-35 i szukam kołowrotka do niego w okolicy 300 złotych, w późniejszym czasie chce go przełożyć na jakiś cięższy kijek myślałem o Ryobi Vertigo widać że jest konkretny i sporo osób poleca tą firmę :)połowy raczej szczupak i okoń na jeziorach, choć chce się przejechać czasem na najbliższą rzekę czyli Warte ;]czekam na wasze opinie i propozycje :]pozdrawiam :)
78darekb


poszukaj kolego cos z dragona lub okumy (2012/09/07 09:09)

78darekb


to dobra firma wez pod uwage takze dragon i okuma mam okume  metaloid ma 10lat jest katowana mimo zadrapan dziala jak nowa (2012/09/07 09:11)

u?ytkownik120039


Użytkuję "od lat" SPRO Red Arc i Cardinal C3 - bez najmniejszych zarzutów.Rewelacyjna praca, igła hamulec ( nawet po dłuższej przerwie gra od ręki ).Drugi sezon mam też Okuma Alumnia do okoniówki - polecam, większy model powinien się sprawdzić do cięższego łowienia.  (2012/09/07 09:18)

leleon


witammam tyczke dragon thytan pike 270 10-35 i szukam kołowrotka do niego w okolicy 300 złotych, w późniejszym czasie chce go przełożyć na jakiś cięższy kijek myślałem o Ryobi Vertigo widać że jest konkretny i sporo osób poleca tą firmę :)połowy raczej szczupak i okoń na jeziorach, choć chce się przejechać czasem na najbliższą rzekę czyli Warte ;]czekam na wasze opinie i propozycje :]pozdrawiam :)

Na okonia to ...trochę za grubo. Chyba że w Twoim jeziorze pływają okonie nilowe;) (2012/09/07 09:27)