Kołowrotek Spro Red Arc 1020 czuć tryby

/ 5 odpowiedzi
Witam wszystkich, po półrocznym dosyć intensywnym użytkowaniu tego kołowrotka ,czuć tryby przekładni. Po ponownym nasmarowaniu problem nie ustąpił. Wie ktoś może czy to normalna przypadłość? W tańszych kołowrotkach nie zwracałem na to uwagi ,ale ten myślałem ,że wytrzyma dłużej niż sezon.
z@mela


czy to napewno tryby ??  czasami pada w tych kolowrotkach lozysko pod koszem albo to w rolce  a tak raczej kolowrotki bardzowytrzymale i jak cos sie psuje to wlassnie lozyska a nie jak w innych  wynalazkach   gniazda lozysk itp (2012/06/17 20:41)

Mayhem190d


Czuć wyraźne terkotanie podczas kręcenia, napewno to przekładnia niestety. (2012/06/18 05:37)

z@mela


u mnie podobnie bylo w shimano i po  rozkreceniu okazalo sie ze w kolowrotku sucho a  pol roku wczesniej smarowalem  jednak  przez  spora intensywnosc smar sie wypalil   i po ponownym przesmarowaniu kręciol  smiga jak nowy nie ma luzów klekotania itp  warto sprawdzić  ten trop (2012/06/26 00:44)

berthold


u mnie podobnie bylo w shimano i po  rozkreceniu okazalo sie ze w kolowrotku sucho a  pol roku wczesniej smarowalem  jednak  przez  spora intensywnosc smar sie wypalil   i po ponownym przesmarowaniu kręciol  smiga jak nowy nie ma luzów klekotania itp  warto sprawdzić  ten trop

bo w shimano to normalka że tryby terkotają bo t zwykły szajs podobny do masterów z targu chociaż te drugie chyba jednak trwalsze ja sam dałem się nabrać na CATANY do pickera (dziadowstwo) i  tyle oraz jeden EXAGE drogi dosyć miał służyć do spinningu i tak samo terkocze ,,ja polecam z czystym sumieniem każdemu wędkarzowi sprawdzony solidny sprzęt OKUMA (2012/06/26 10:03)

Mayhem190d


Przesmarowałem całość dobrym smarem i wyraźna poprawa nastąpiła. (2012/06/28 07:02)


Sklep wedkuje.pl

Spro Red Arc Legend