Kołowrotek Mikado Nemesis 3006 .

/ 7 odpowiedzi
Witam!
Byłem wczoraj w sklepie wędkarskim i wędkarz (właściciel i skarbnik) polecił mi kręcioł ( na cięższy spinning) Mikado NEMESIS 3006. W sklepie kosztuje 110zł , w internecie około 90zł. Mam stary kołowrotek i ledwo zipie.Miałem potyczkę z trocią, ale nie ta żyłka... i troci nie ma. Nie wiem właśnie czy kupić ten czy jakąś Okumę do 120zł. Podkreślam, iż nie interesują mnie odpowiedzi typu: "Nazbieraj i kup lepszy". Nie każdemu się kasa przelewa, a sezon na trocie się kończy. Jeżeli Mikado jest złym kołowrotkiem, widzę jedynie dwa inne do wyboru: Okuma safina pro lub Okuma impact. Pytanie kieruję do spinningistów, trociarzy...
Pozdrawiam!
bednar14


Wydaje mi się ze tej klasy kołowrotek moze być za słaby na troć. (2012/03/03 23:29)

xerinus


Skoro twoim zdaniem jest za słaby, to mam do wyboru jeszcze Okumę (to napewno nie jest za słaby kręcioł). Chodzi mi o Impact lub Safina pro. (2012/03/04 09:28)

bednar14


Nie miałem styczności z tymi kołowrotkami ale akurat tego mikado miałem w rękach i mogę cie zapewnić że po większej troci był by do wymiany. (2012/03/05 18:39)

xerinus


Mógłbyś bardziej opisać twoje doświadczenia z tym kołowrotkiem? Przeszukałem forum i jednak kupie spro passion. Ale chciałbym się dowiedzieć co przydarzyło ci się z mikado :D. (2012/03/05 19:11)

bednar14


Z mikado to nic złego mi się nie przydarzyło bardzo lubię ich sprzęt szczególnie wędki. Ale sprzęt na troć powinien być naprawdę solidny tak jak na sumka i dlatego proponowałem ci kupno jakiegoś innego modelu który więcej wytrzyma niż kilka troci. (2012/03/11 11:26)

henryk58


Witam!
Byłem wczoraj w sklepie wędkarskim i wędkarz (właściciel i skarbnik) polecił mi kręcioł ( na cięższy spinning) Mikado NEMESIS 3006. W sklepie kosztuje 110zł , w internecie około 90zł. Mam stary kołowrotek i ledwo zipie.Miałem potyczkę z trocią, ale nie ta żyłka... i troci nie ma. Nie wiem właśnie czy kupić ten czy jakąś Okumę do 120zł. Podkreślam, iż nie interesują mnie odpowiedzi typu: "Nazbieraj i kup lepszy". Nie każdemu się kasa przelewa, a sezon na trocie się kończy. Jeżeli Mikado jest złym kołowrotkiem, widzę jedynie dwa inne do wyboru: Okuma safina pro lub Okuma impact. Pytanie kieruję do spinningistów, trociarzy...
Pozdrawiam!


Ten Twój skarbnik chyba nie zna się na sprzęcie ,ten kołowrotek możesz ewentualnie używać do ultralekkiegio spina . (2012/03/17 22:21)

henryk58


Też mam Mikado , ale trochę droższy Abrams 400 i super się sprawdza do cięższego spina (2012/03/17 22:25)