Kołowrotek Spro RED ARC 10400

/ 4 odpowiedzi
Witam. Chciałbym zakupić kołowrotek firmy spro RED ARC 10400. Kołowrotek będzie wykorzystywany w metodzie opadowej do połowu sandaczy. Będę łowił na jeziorze na główkach 12-30 gr. Przeważnie będę podbijał z nadgarstka ale zdarza się podbijać samym kołowrotkiem. Czy mój wybór będzie właściwy? proszę o porady i podpowiedzi. Z góry dziękuję.
Wojciech 21


Kolego mam ten kręciołek przy spiningu  o cw 10-30. Cały ubiegły sezon łowiłem i złego słowa powiedzieć nie mogę. Natomiast nie łowiłem nim sandaczy. Skupiałem się wyłącznie na szczupaku. (2012/02/20 20:01)

u?ytkownik32263


Świetny wybór kolego. Miałem dwa takie ale jeden poszedł do kumpla bo kupiłem większą i mocniejszą Daiwę a drugi został do lżejszego łapania czyli główki do 35 g z gumami do 5". Sam kręcioł ma wręcz maślaną pracę, nie ma prawie luzów choć miał dwa pełne bardzo ciężkie sezony ze mną na wiślanych sandaczach. Nawijanie plećki bardzo równe ale pierw trzeba odpowiednio dobrać ilość podkładek pod szpulę. Najlepszą sprawą jest hamulec. Cholernie precyzyjny i dość mocny. Trzeba jedynie dbać o smarowanie rolki prowadzącej bo orginalnego smaru jest tyle co kot napłakał. Generalnie nie znam kręcioła lepszego w cenie do powiedzmy 5 stów. Wszystkie Daiwy czy Shimano są gorsze. Polecam go Tobie. (2012/02/20 23:12)

Pesmerga


Zapraszam do obejrzenia ;)
https://www.youtube.com/watch?v=yNFYA5cK0sg (2013/02/12 20:42)


Sklep wedkuje.pl

Spro Red Arc Legend