Kołowrotek Cormoran Antera BR 5PiF

/ 12 odpowiedzi
witam czy kołowrotek cormoran Antera BR 5PiFnada się na karpia
spinmen


tak . moikm zdaniem srednio wpisz osbie na allegro sport i turysty ka wejdz w sporti rekreacja i wpisz kolowrotki na kar[ia (2011/11/04 21:16)

marcinkarp18


witaj a za jaką cene szukasz tego kołwrotka i jak daleko będziesz nim łowił bo ja używam DAIWY TURNAMENT ENTOH 5500 QD  i jestem z nich bardzo zadowolony i je juz mam 2 sezon

http://allegro.pl/daiwa-tournament-entoh-5500-ze-szpula-qd-kurier-i1905293310.html

(2011/11/08 11:22)

mopsik


polecam lepsze kołowrotki...cormoran ma słabe krecioły.mam 3 szt i sa słabej jakosci.farba schodzi,luzy...kołowrotek osztował 140 zł a taki sam chinski kosztuje 60zł.To wyglada tak jakby cormoran zamawiał u kogos kołowrotek...oni mu robią nadruk firmowy i tyle.ogólnie nie polecam.zawiodłem się.kiedys to był cormoran (2011/11/08 12:55)

mopsik


ta lepsza odmiana cormorana jest daiwa.ta sama firma ale na lepszy rynek.popieram wpis wyżej kolegi na temat daiwy (2011/11/08 12:57)

macros111


Kolego nie wiem skad Ci sie wziely te opinie na temat kolowrotkow Cormorana,ale masz do tego 

prawo.

Ja posiadam tak:

-BBS 5000

-Antera 6000

-Black Mastera 5000

-3szt Corcrast 3000-4000

Nic nigdy mi sie z tymi kolowrotkami nie stalo i dzialo,i nie dam zlego slowa powiedziec na temat kolowrotkow Cormorana.

Moze sie kiedys jeszcze przekonasz do Cormorana,pozdrawiam macros111.

(2012/01/07 12:40)

robert12031983


JA mam kołowrotek cormoran antera 600 i musze z przykrością stwierdzić ze bardzo słabe kołowrotek na pierwszej wyprawie przy sciąganiu koszyczka szumi i coś podobnego i ta farba schodzi, ale wygład na plus

(2012/04/20 21:57)

Immortallord


kołowrotki cormorana to totalne gówno i syf po jednym sezonie wczoraj wyciagłewm wedki i chcialem wszystko szykowac sa całe te kolowrotki rozklekotane korba rozklekotana na spzuli luz na 5 mm dobrze ze wyciaglem to bo za tydzien mi sie gwarancja konczy zadzownilem do sklepu gdzie je kupilem wedkarski.com nie polecam rok temu mówie pooleccie mi dobry kolowrotek cena raczEJ nIE gra roli i tak mowie moze ten panie zajebisty kolowortek mega jest dzis juz wiem jacy to oszusci zjebałem ich w tym sklepie dzis ma kurier po nie przyjechac i zaraz dostana info ze se je moga w dupsko wsadziic albo mi pieniadze zwróca za nie albo im doplace i biore cos od shimano i tyle w temacie cormorana POLECILI MI JE TYLKO ZEBY SIE ZE SKLEPU POZBYC TOTALNE GŁABY I TYLE

PRZEPRASZAM ZA INTERPUNKCJE ALE JESTEM DYSORTOGRAFEM

(2013/04/05 08:05)

ThinkingAngler


Faktycznie sam mam czwarty sezon Cormorana Black Master Feeder i aż jedną ryske i miejscami farba schodzi. Cięzko pracuje faktycznie bo po karpiach 17,15,10 i 5 kg na jednej zasiadce ma delikatne luzy. Lepiej kupić sobie z tej samej fabryki kredek Daiwe jakąś i przepłacić dwa razy za firme. Co do wyżej wymienionych modelów często ułamuje się w nich stopka od uchwytu kołowrotka. To tyle w temacie ode mnie. (2013/04/05 10:46)

tstaros


Mam ten młynek od roku i mam mieszane uczucia. Kupiłem go za grosze w promocji (120 zł) i skusiłem się na niego. Póki co chodzi o.k., ale prawda jest taka, że jak na razie nie holowałem żadnej dużej ryby a mimo to wykryłem kilka mankamentów, np. po złożeniu korbki są potem problemy z jej ponownym odpowiednim skręceniu. (2013/04/05 11:34)

ThinkingAngler


Złożenie korbki, odkręcenie i dokręcenie poprawne szpuli i inne mankamenty to nic gdy podczas holu złamie Cie się stópka od mocowania do wędki. Zakładam że po prostu musisz nauczyć się tego w odpowiedni sposób i wejdzie Ci to w krew. Co do tych ułamanych stopek pisałem ironicznie też bo jak ktoś pompuje kołowrotkiem zamiast wędką to nie ma co dziwić się... (2013/04/05 11:42)

Immortallord


Nie wiem jak dla mnei te kolowrotki to porazka i tyle byłem maks 10 razy na rybach  i zeby mi juz zaczeła farba z nich schodzi na szpuyli tak jak pisalem luzy (wiem ze w kazdym kolowortku jest luz na szpuli) ale nie 5-6 mm ze szpula lata góra dół wolny bieg chodzi jak stary czolg  jakby sie mial zaraz rozleciec włacznik wolnego biegu mi sie w jednym zacina ze nie chce wskoczyc  ogolnie te wlonczniki cale rozklekotane jakbym wiedzial odrazu bym dolozyl i brał jakies shimano i tyle  

(2013/04/05 18:38)

ThinkingAngler


Akurat ten model to faktycznie porażka jak większość Cormoranów z wolnych biegów ale ludzie tu nie potrafią czytać ze zrozumieniem i pisać poprawnie po polsku. (2013/04/06 00:25)