Zaloguj się do konta

Kołowrotek Penn Fierce- Wasze opinie

utworzono: 2011/09/14 16:40
ryukon1975

Można,tylko "z głową" ( płaską powierzchnią nie kantem) bo ten stop alu jest pokryty taką warstwą "czegoś" i może odprysnąć przy uderzaniu.Ja mam kilka rys na stopce od przykręcania do wędziska.
[2012-11-22 18:32]

kiertom

Kolowrotek jest przyjemnie ciężki. :) co sprawia wrażenie solidnego i myślę że tak jest,rotor jest na 100 % metalowy a nie grafitowy


Kolega chyba sprawdził ... i na 100% rotor jaki ??? [2012-11-23 23:21]

89krzysztof

Żeby nie zaczynać nowego tematu zapytam tutaj. Może ktoś popatrzy chociaż ...

Takiego kołowrotka używa mój dziadek. Dziś powiedział, że coś nie tak jest z hamulcem. W zasadzie to po prostu się zepsuł. Nie da się go dokręcić.
Ktoś mi może powiedzieć gdzie znajdę jakiś dobry serwis ? Bo samemu raczej czegoś takiego nie naprawę.
[2013-01-03 19:09]

89krzysztof

Pozwolę sobie podbić w górę :)
[2013-01-03 22:13]

kiertom

A co z gwarancją - z tego co pamiętam to mój miał 2 lata ?! [2013-01-03 22:41]

kiertom

Ten model jest od niedawna - chyba, że dziadek z USA sprowadzał. Pozdr.
[2013-01-03 22:43]

taymer

witam

Bardzo mało inf. jest w necie i też sporo nie dociągniętych wątków. Moim skromnym zdaniem,, ala sztanga ,,dotyczy patentu nawijania plecionki a nie stopu z jakiego jest wykonany.

Posiadam penna smm650 i mogę na chwilę obecną powiedzieć że jestem zadowolony w 100% (smm650 spinfisher – dokładnie nie pamiętam literówki ) jest ze stopu Alu i odpowiednio zabezpieczony na wody słone – jego zastosowanie to ciężka orka na grubszą rybę. Z tej serii widziałem o mniejszych rozmiarach i wyglądają tak samo masywnie lecz o pytanym w poście nie mogę powiedzieć nic.  

Pozdrawiam

 

[2013-02-21 19:38]

ryukon1975

witam

Bardzo mało inf. jest w necie i też sporo nie dociągniętych wątków. Moim skromnym zdaniem,, ala sztanga ,,dotyczy patentu nawijania plecionki a nie stopu z jakiego jest wykonany.

Posiadam penna smm650 i mogę na chwilę obecną powiedzieć że jestem zadowolony w 100% (smm650 spinfisher – dokładnie nie pamiętam literówki ) jest ze stopu Alu i odpowiednio zabezpieczony na wody słone – jego zastosowanie to ciężka orka na grubszą rybę. Z tej serii widziałem o mniejszych rozmiarach i wyglądają tak samo masywnie lecz o pytanym w poście nie mogę powiedzieć nic.  

Pozdrawiam

 





To dlaczego wzdłuż gryfu jest napis Full Metal Body ?

[2013-02-21 19:48]

skryty

Panowie myślę o kupnie tego kołowrotka (3000) do spina, ale chyba gdzieś słyszałem lub czytałem, że   uchwyt( stopka) , którym przykręca się kołowrotek do wędki.ma budowę, która nie pasuje do niektórych wędzisk, prawda to?( najprościej byłoby sprawdzić oczywiście w wędkarskim, ale w "moim" trzeba by go najpierw zamówić, zresztą chyba zamawiałbym go z neta)
[2013-06-01 16:26]

aldente

Z calej rodziny Penn kolowrotek Penn Fierce to najslabszy produkt! Penn Slammer, Penn Battle i Penn Sargus to kolowrotki  , ktore sa produkowane w roznych rozmiarach i sa bardzo dobre!
[2013-07-23 23:43]

mam  pena  fierce  3000 rotor  jest  grafitowy  kołowrotek  nie   wart  swojej  ceny  po   wędkowaniu  z  opadu  luzy  na  koszu  lipa  lepiej  za  tą  kasę  kupić  ryobi  zauber  lub  schimano
[2013-10-24 18:57]

ryukon1975

mam  pena  fierce  3000 rotor  jest  grafitowy  kołowrotek  nie   wart  swojej  ceny  po   wędkowaniu  z  opadu  luzy  na  koszu  lipa  lepiej  za  tą  kasę  kupić  ryobi  zauber  lub  schimano


 

 

 

 

 

 

Próbowałeś dokręcić śrubę na osi głównej ?

"Schimano" jest drogie i za cenę Fierce nic rozsądnego nie kupisz.

[2013-10-24 19:04]