Kołowrotek Dragon Maxima Wasze opinie

/ 2 odpowiedzi

Kołowrotek Dragon Maxima HS Spinn. Co o nim sądzicie ?

Dzięki.

sebastian1983

Witam. Mój kolega ma taki już drugi sezon i używa go połowu boleni a takze na mętnookie z opadu. a muszę przyznać że delikatną rączką to on nie grzeszy...mam na myśli kolegę. Jak narazie maszynka pracuje bez zarzutu i spasowana jest jakby była nowiutka. Ja osobiście używam też dragona tylko z serii fishmaker i też nie narzekam. Choć może to dziwne to maxima jest nawet cichsza od mojego pomimo iż jest o połowę tańsza. (2011/09/13 19:06)

jacenty75

Powiem tak, pierwszy kołowrotek tego modelu jaki kupiłem musiałem oddać na drugi dzień do sklepu (bez problemu) ponieważ podczas nawijania plecionki szpula nie wysuwała i nie chowała się wogóle i plecionka nawijała się w jednym miejscu. Od ręki doatałem drugi kołowrotek w którym prawie od nowości nie odbija kabłąk ale z czystego lenistwa da się z tym żyć. Poza tym to na prawdę bardzo mocny, precyzyjny i solidny kołowrotek używam go już trzeci sezon do trollingu i ciężkiego spinningu (również w słonych wodach) i jest O.K. (2011/09/14 12:32)