Kołowrotek SPRO seria EX

/ 4 odpowiedzi

Czy ktoś z obecnych tutaj używal bądź używa kołowrotka jak w temacie? Planuje zakupić model bodajże 8300, z tylnym hamulce. Wczoraj oglądalem go w sklepie, calkiem fajnie sie kreci, nic nie skrzypi, nie trzeszczy, hamulec ok do tego hamulec walki chociaz nie wiem jak często bede z niego korzystał :) Pierw jednach chciałem sprawdzić opinie na sieci i tutaj sie zdziwiłem. Znalezłem tylko jedną i to jeszcze dosyc płytką.

Dlatego też jestem zainterswany Waszy zdaniem, jesli mieliście z nim do czynienia.

Celin

chyba kręciołek niezbyt popularny :) trudno bede dalej poszukiwal passiona, bo na jego temat o wiele wiecej opinii i do tego pozytywne (2011/07/18 00:07)

stanley711

SPRO ja uzywam juz drugi sezon naprawde fajny krecioł jestem z niego zadowolony uzywam go do spiningu takze jest w ciagłej pracy wzmocniony kabłak poprosu rewelacja stosune ceny do jakosci tez dobrze dobrany polecam i pozdrawiam. (2011/07/19 05:13)

gaudi xxxx

Kołowrotki spro ogolnie są dobre-raczej więc bubla nie wypuszczą (2011/07/20 09:57)

auratus3

Rzeczywiście SPRO produkuje dobre kołowrotki (w końcu to holenderska filia japońskiej firmy Gamakatsu, w Europie znanej min. ze znakomitych haczyków i kotwic). Z jej oferty korzystam z 2 modeli: Passiona 740 FD Match do odległościowki oraz Red Arca 10300 do spinningu, obydwa z przednim hamulcem (bo taki lubię najbardziej). Osobiście tego EX z tylnym hamulcem bym jednak nie kupił, a za to w cenie do 200 zł jest Team Dragon FD 730iX - bliźniacza konstrukcja z Red Arc'iem, może nie tak dobry, ale też zbiera pochlebne opinie :-)  (2011/07/22 07:09)

Sklep wedkuje.pl

Spro Red Arc Legend