Kołowrotek Cormoran Black Master 8PIF

/ 6 odpowiedzi
Witam
Chcę kupić kołowrotek przeznaczony do metody spiningowej.
Mam trzy oferty
1.Cormoran Black Master 8PIF
2.Cormoran Red Master 8PIF
3.Dragon Manta FD Drop Shot

Przeznaczenie : połów Sandacza oraz Szczupaka

Czekam na wasze odpowiedzi z góry dzięki !
DelTor0


a moze Cormoran Black Bull 8PiF

http://forum.wedkuje.pl/post/kolowrotek-cormoran-black-bull-8pif/274138/0

(2011/07/04 15:51)

Spin-men


Fajny jest ale mogę przeznaczyć 230 zł z przesyłką a black full już troszkę jest droższy a poza tym dużo lepszy nie jest według mnie RED Master jest najlepszy z tych co wymieniłem . (2011/07/04 17:04)

nicponios


może coś z SHIMANO?ja mam tańszą CATANE 2500 i jestem zadowolonypozdro (2011/07/04 22:05)

gaudi xxxx


Miałem Cormorana Chronosa-tragedia i życiowa porażka....kup Dragona albo dołóż kasy i weż Spro Red Arc (2011/07/05 09:27)

barrakuda81


Polecam dragona fz920-930 iz.Przyznam że nie wiem jak teraz stoją cenowo ale sprzęt wart jest uwagi.Jeśli się nie mylę dragon daje 5 lat gwarancji.Poza tym kołowrotek ma ślimakową przekładnie i jest niezawodny a używam takiego już trzeci rok.Jedyne do czego trzeba dołożyć to raz na jakiś czas smarowanie i wymiana łożyska na rolce(po długim czasie skrzeczy ale to norma w każdym kołowrotku).Wszystko w ramach gwarancji.U mnie ta maszynka dostaje mocno w d...e podczas wiślanego spinningu i uważam ze warta jest każdej złotówki którą wydałem bo w tym czasie zajeżdziłbym ze dwie tańsze konstrukcje. (2011/07/05 09:48)

DelTor0


Miałem Cormorana Chronosa-tragedia i życiowa porażka....kup Dragona albo dołóż kasy i weż Spro Red Arc


Teraz Cormoran nalezy do Daiwy, to i jakosc jest inna :) Zreszta mam dwa Cormorany i nie narzekam ;)

(2011/07/05 10:57)