Kołowrotek Shark 4000

/ 8 odpowiedzi
Witam mam pytanie czy warto w ten kołowrotek zainwestować miał już ktoś styczność z nim??

http://allegro.pl/shark-4000-wolny-bieg-13-loz-super-cena-i1441692771.html

użytkownik60174

13 łożysk na tą cenę to... strasznie mało. Nie wiem jakiej te łożyska będą klasy, ale na pewno to kosa nie będzie. Zależy jeszcze do jakich połowów, bo jak do spina do przełożenie dobre.  (2011/02/10 18:45)

ryukon1975

Nie oszukujmy się firmowy dobry kołowrotek Daiwa czy Shimano z 6-7 łożysk (ja takich używam)kosztuje około 400zł ten na pewno ich nie ma chyba że chińskie plastikowe.Te 13 łożysk to chwyt na początkujących którzy myślą że ilość łożysk świadczy o jakości kołowrotka.Z tego co wiem to dobre łożysko kosztuje około 15-20 zł,dla mnie wniosek jest prosty i oczywisty nie chciałbym tego kołowrotka nawet za darmo. (2011/02/10 19:21)

rolo81

jak dla mnie to jakaś lipa kolega hefeed ma racje (2011/02/10 19:34)

miszczunio

Ja bym sie zastanowil. W opisie aukcji jest oryginalne kartonowe pudelko a na taki luksus stac tylko renomowane firmy produkujace sprzet najwyzszej klasy :)  Oczywiscie zartuje. Daj sobie z nim spokoj. (2011/02/10 19:36)

boblo1974

Krzysiak88

Dzięki koledzy też tak myślałem tylko myslałem że ktoś miał z nim do czynienia i bedzie odpowiedź stu procentowa że to jest na 100% gówno  za przeproszeniem. (2011/02/10 19:47)

rzeziol

Koledzy wędkarze. Jestem frajerem, bo kupiłem kołowrotek Shark Inspiration. Nie dajcie się omamić nadrukiem na pudełku czy na samym kołowrotku o dużej ilości łożysk. Ja swój kołowrotek po kupnie rozebrałem i znalazłem w nim 2 łozyska. Na rolce kabłąka 2 tulejki z igelitu.
 Osobiście poradzę sobie z tym problemem bo mam możliwość zmiany igelitu na stal hgs oraz dostęp do normalnych łożysk.
Ale osobiście odradzam zakup i tak jak koledzy radzę dołożyć kilka złotych i kupić coś lepszego. (2014/06/11 17:00)

roman-bliwert

Panowie, jestem tu przypadkiem, szukałem opinii na temat kołowrotka Shark invention 3000, Google znalazło model wyższy i Waszą dyskusję. Powiem tak: dostałem taki w prezencie, od 3 sezonów używam tego kołowrotka, niejedną słuszną rybkę wyciagnąłem, niejedna się zerwała (z mojej winy), ale posiadając w zestawie kręćki Shimano, czy Okumy, na grunt zakładam Sharka. Wolny bieg działa, jak powinien, hamulce również, kręci równo, bez wysiłku nawet na większych sztukach. Obudowa nie zajeżdża chińszczyzną, wręcz przeciwnie, ma się wrażenie, że trzyma się konkretny sprzęt. Jak coś się w nim spinkoli, to natychmiast dam znać, ale póki co, jest to dla mnie jeden z lepszych kołowrotków, jakie posiadam/posiadałem. Pozdrawiam i połamania kija życzę :) (2016/03/08 17:53)