Kołowrotek spławikowy

/ 7 odpowiedzi
Hej mam zamiar kupić kołowrotek do połowu spławikowego  i do połowu gruntowego i który mam wybrać 1 KOŁOWROTEK OKUMA DISTANCE CARP surfcasting BCM
 2 KOŁOWROTEK SHIMANO CATANA RA 2500


waesz1


Będę łapał feederem i teleskopem  (2011/02/04 15:24)

kasalka


1. na ciężki grunt, z wywozem przynęty i morskie przygody, do spławika trochę za duży
2. Lekki grunt, spławik, spinning jak najbardziej. Mam już dwa sezony i nadal dobrze się sprawuje. (2011/02/04 15:40)

przemo1980


Catana 2500 do "połowu spławikowego" myslę że będzie wystarczająca, natomiast ta wymieniona Okuma to patrząc po opisie to dość mocny kołowrotek,do ciężkiego łowienia. Myślę że do feedera wystarczeła by np; Okuma Traverine Baitfeeder, Dragon Maxima. (2011/02/04 15:46)

kaziks403


Witam.Rozumiem, że chcesz zakupić dwa kołowrotki. Żeby w miarę logicznie Ci pomóc, poproszę o takie dane jak:- c.w. feedera i czy łowił będziesz w wodach stojących czy płynących.- sposób połowu na spławik - typowy spławik czy odległościówka (match)- wielkość przeznaczonych funduszy
Jeżeli ma być i na spławik i na grunt to będzie problem.
Pozdrawiam (2011/02/04 19:26)

kaziks403


Witam.Rozumiem, że chcesz zakupić dwa kołowrotki. Żeby w miarę logicznie Ci pomóc, poproszę o takie dane jak:- c.w. feedera i czy łowił będziesz w wodach stojących czy płynących.- sposób połowu na spławik - typowy spławik czy odległościówka (match)- wielkość przeznaczonych funduszy
Jeżeli ma być i na spławik i na grunt to będzie problem.
Pozdrawiam (2011/02/04 19:26)

Pawel88


Polecam kołowrotek Robinson Chester Match model 306 . Ja go używam i bardzo sobie chwale ma bardzo precyzyjny hamulec. (2011/02/05 13:52)

Jaguar7


Słuchaj ! powiem ci tak : ja na twoim miejscu brał bym catane:D wiem że to dobry kołowrotek który na pewno posłuży ci pare lat :d ma w miarę precyzyjny hamulec i do łownienia splawikowego jak najbardziej się nadaje :d lekki grunt też oczywiście mu nie zaszkodzi :d ewentualnie wybierz coś z dolnej półki dragona :d pozdrawiam... (2011/02/19 12:43)