Kołowrotek do mocniejszego feedera

/ 7 odpowiedzi
Macie jakieś propozycje kołowrotków w cenie +- 200zl. Moze byc z wolnym biegiem,troszke wiekszych gabarytow. Zastanawiam sie nad Dragon Maxima.
kamillo8110

Ja mam Mistrall siro carp 5000 ałem za niego 120 zł. i doskonale się spisuje przy moim feederku, a jeśli szukasz mocniejszego to Mistrall siro carp 6000;).Miłych zakupów! (2010/12/26 18:18)

r972

Ja za to polecam kołowrotek Jaxon Amado AXL 600 mam go w dwóch feederach i bardzo jestem zadowolony:)Bez problemu holowałem leszcze, karpie, sumy:) (2010/12/26 18:50)

nanus

Witam 

Posiadam dragona maximę od 2 lat używam jej do federa i powiem że na razie kołowrotek sprawuje się znakomicie- nie mogę nażekać, używam doś ciężkich koszyczków zanętowych takich po 120g , łowie na wiśle i nie oszczędzam tego kołowrotka po dwóch latach użytkowania powiem że kupił bym jeszcze jeden gdy bym potrzebował ale to tylko moje zdanie na temat maximy.

(2010/12/26 18:55)

nanus

Witam 

Posiadam dragona maximę od 2 lat używam jej do federa i powiem że na razie kołowrotek sprawuje się znakomicie- nie mogę nażekać, używam doś ciężkich koszyczków zanętowych takich po 120g , łowie na wiśle i nie oszczędzam tego kołowrotka po dwóch latach użytkowania powiem że kupił bym jeszcze jeden gdy bym potrzebował ale to tylko moje zdanie na temat maximy.

(2010/12/26 18:55)

nanus

Witam 

Posiadam dragona maximę od 2 lat używam jej do federa i powiem że na razie kołowrotek sprawuje się znakomicie- nie mogę nażekać, używam dość ciężkich koszyczków zanętowych takich po 120g , łowie na wiśle i nie oszczędzam tego kołowrotka po dwóch latach użytkowania powiem że kupił bym jeszcze jeden gdy bym potrzebował ale to tylko moje zdanie na temat maximy.

(2010/12/26 19:16)

przemo1980

Witam 

Posiadam dragona maximę od 2 lat używam jej do federa i powiem że na razie kołowrotek sprawuje się znakomicie- nie mogę nażekać, używam dość ciężkich koszyczków zanętowych takich po 120g , łowie na wiśle i nie oszczędzam tego kołowrotka po dwóch latach użytkowania powiem że kupił bym jeszcze jeden gdy bym potrzebował ale to tylko moje zdanie na temat maximy.

kolego w jakim rozmiarze masz ta maxime?
(2010/12/26 19:45)

nanus

1040  (2010/12/26 20:09)