Zaloguj się do konta

Kołowrotek za 100 zł.do feederka

utworzono: 2010/12/06 21:35
Boncki

Witam. Tak jak w temacie jaki kołowrotek polecacie do tej metody na jezioro.? Max do 100 zł. nie obrażę się jak polecicie coś tańszego:) Tylko proszę nie pisać "lepiej dołożyć kilka groszy i kupić lepszy"
[2010-12-06 21:35]

bpekal

jak nie to nie będe pisał ale polece ci do federka shimano catne jak poszukasz to znajdziesz do 100zł. ma dwa już dwa sezony mineły a one dalej zachwycają mnie cichą pracą i jezcze nigdy nie miałem z nimi.pozdrawiam :)
[2010-12-07 07:53]

regalis

jw. Mam catane 4000fa od 3 lat.Pracuje z kijem 30-80cw. Wyciągała 50cm jazie ,lechony ponad 60cm i inne bestie. Hamulec pracuje bardzo fajnie. Za takie pieniądze polecam. Na pewno znajdą się przeciwnicy no ale to już zależy jak głęboka kieszeń. Kiedyś też polecano mi ten kołowrotek i dlatego go kupiłem no i się nie zawiodłem.
[2010-12-07 08:34]

mienta

tak jak moi poprzednicy też mam catane na feederze tyra drugi rok bez żadnych strajków z jego strony jakość jest dobra i cena nie duża polecam
[2010-12-07 09:40]

arus

ja mam abu garcie cardinal troszke muzeum ale jak sie dba to sie ma ( tylko 4 lozyska czyszczone i smarowane co roku ) mecze juz 6 lat i jest ok . Na drugim federku mam NOWEGO mistrala horneta ( ok 40 pln ) i tez sezon wytrzymal bez zastrzezen . z kolei moja zona lowi na starego golden mastera a synek na kolowrotek bazarowy nikomu nie znanej firmy zhibo bo mysli ze jest firmowy ( tak powiedzial mu tata czyli ja ) . teksty zbieraj kase na cos lepszego bedziesz slyszal zawsze bo na rynku pojawia sie ciagle cos nowego tylko czy wytrzyma tyle lat co te stare dobre kolowrotki ??????????? ja wedkuje dla frajdy ale nie mialem kontaktu z rybka ktora zniszczyla by moj nie profesjonalny sprzecik . tak ze kieruj sie raczej rozsadkiem  pozdrowienia nie polamania kija
[2010-12-07 10:21]

Boncki

sam posiadam dwa 5 letnie kołowrotki z bazaru kupione w zestawach z wędkami po 55 zł  i złego słowa o nich powiedzieć nie mogę. Służą po dziś dzień. Łowie na nie szczupaki i sandacze z gruntu i na spławiczek.
[2010-12-07 10:55]

arus

nie naklejka swiadczy o sprzecie ! moj synek jak zmontowalem mu zestwik to pierwsze pytanko zadal czy jest markowy ? a ja na to TAAAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKKKKKKKKKK  A KIJEK BYL Z MUZEUM A KOLOWROTEK Z BAZARU haaaaaaaaaa haaaaaaaaaaaaa . unikac kontaktu z piaskiem i czekac na duza rybe . moja rada
[2010-12-07 11:45]

tstaros

Oryginalny bardzo nie będę, bo również polecić Ci mogę shimano catanę 4000 z przednim hamulcem. Osobiście użytkuję drugi sezon na kiju do 90 g, potwora żadnego nie wyciągnąłem, ale kilka karpików takich do 2 kg się trafiło. Do tego wiosną dość często łowię na Wiśle, a to wiadomo, wiąże się z częstym ściąganiem ciężkich zestawów w dosyć silnym nurcie. Póki co - odpukać - maszynka sprawuje się niezawodnie, ten model za stówkę powinieneś spokojnie kupić. [2010-12-07 18:22]

gut

Odradzam York alibi w tej metodzie się nie sprawdza. Po pół roku szpula sie wysówa i ma luzy a jak ciągniesz coś więkrzego to sie cały wygina [2010-12-07 18:37]

czarnymic

ja kupiłem dragona RD 610i, oczywiście sprawdzę go osobiście dopiero na wiosnę, ale z opinii innych ludzie go sobie chwalą. Wrażenie robi świetne zobaczymy jak na wodzie się będzie spisywał. A cena to ok 70 zł
[2011-01-06 09:15]