Zaloguj się do konta

Kołowrotek stradic fb lub daiwa caldia x - co wybr

utworzono: 2008/11/10 19:27
robertordyniak

cześć, zamierzam kupić kołowrotek, zastanawiam się nad dwiema opcjami shimano stradic fb i daiwa caldia x , mógłby mi ktoś z was doradzić , która opcja lepsza, byłoby super gdyby odpisali użytkownicy tych właśnie modeli. [2008-11-10 19:27]

mieciu79

Do jakiej metody połowu ma być ten kołowrotek? [2008-11-10 23:00]

pike2

Nie miałem nigdy shimano, z daiwy mam tylko tornado-3i 2550 i iestem z niej zadowolony, kazdy moze ci polecic co innego, to co sam lubi i tak jak napisał mieciu zalezy zalezy jakią metodą chcesz wędkowac. Tak jak to powiadają, na prosty kij, krzywe ryby sie łowi, pozdrawiam. [2008-11-11 00:20]

robertordyniak

Cześć . Do spiningu . Chciałbym żeby kołowrotek wytrzymywał dość ciężkie zestawy, bo w przyszłym roku chciałbym również spróbować z sandaczem a podobno na nie trzeba się wyposażyć w nie mniej niż 30g główki. dzięki za odp [2008-11-11 15:41]

z@mela

STradic ma dosyć szybkie przełożenie i jest lepszy do lowienia boleni . Cięzki zestaw z kręciołem o sporym przelozeniu to wieksze obciązenie przekladnie a w efekcje skrócenie zywotnosci młynka . Daiwy nie znam więc sie nie wypowiadam . Co do shimano to juz ciezko o jakikolwiek młynek z Japonskiej fabryki a o Malezji szkoda gadać . [2008-11-11 17:20]

robertordyniak

Cześć,masz racje coraz to więcej nieoryginalnego szitu się pojawia na rynku , może daiwy jeszcze tak nie podrabiają, chociaż nie wiadomo czy małe rączki jej już nie dotykają, dzięki za odp [2008-11-12 18:45]