Zaloguj się do konta

Kołowrotek Jaxon Amado do feedera

utworzono: 2010/05/28 12:56

wiem ze tym postem narażę się dużej części portalowiczow ale chce kupi kołowrotek do feedera i ma  na myśli jaxon amado z wolnym biegiem co wy na to?
[2010-05-28 12:56]

pajdos

A MOŻE SPRO?? KUPISZ COŚ Z SERII ARC I BĘDZIESZ GO MIAŁ NA XX LAT. JA UŻYWAM RED ARC DO SPININGU BO TYLKO TĄ METODĄ ŁOWIE I SĄ NIEZAWODNE. ŁOWIŁEM JAPOŃCZYKAMI SHIMANO I NAWET ONE POLEGŁY.
[2010-05-28 13:10]

Witam nie kupuj kołowrotka Jakson, z mojej ponad dwudziestoletniej praktyki wynika że ta firma sprzedaje raczej kiepskiej jakości sprzęt.Jeśli chcesz mieć coś na jata to raczej spoglądaj w stronę firm TICA ,SPRO ewentualnie OKUMA.
[2010-05-28 13:52]

bea

A ja posiadam Amado AXL 300 i jestem bardzo zadowolony. Należę chyba do tych nie licznych, którzy cenią sobie Jaxon'a. Osobiście polecam.
[2010-05-28 15:40]

kaziks403

Witam.Nie wiem czemu twierdzisz, że jak kupisz kołowrotek to się narazisz forumowiczom?Kupuj Sobie co chcesz !!Zastanawiam się tylko, po co Ci do federa kołowrotek z wolnym biegiem ?Czytając Twoje wcześniejsze posty wyciągnąłem wniosek, że łowisz wszystkimi metodami i masz do tego sprzęt.Załóż do federa dobry kołowrotek spinningowy z dużym przełożeniem i moim zdaniem lepiej się sprawdzi niż kręciołek za 4 dychy i nie ważne jakiej firmy.  Pozdrawiam [2010-05-28 20:43]

zibik33

Mam trzy kołowrotki jaxona z wolnym biegiem , w tym amado , drugi sezon i jak na razie spisują się ok . Dwa z nich używam do feedera bo są bardzo pomocne w operowaniu koszyczkiem gdy nakładam zanętę a kij jest na podpórce , włączam wolny bieg i koszyczek ładnie zjeżdża do wiaderka z zanętą . Za taką cenę wg mnie dobry wybór .
[2010-05-28 21:35]

pisaq

Prawda jest taka, że natrafiamy na buble Jaxona tylko dlatego, że dolna półka tego producenta jest bardzo popularna. Tak samo istnieją badziewne Shimano, Okumy, Robinsony, Dragony i cała reszta. Tylko, że jak sprzedawca w sklepiku ma sprowadzić 5 tanich kołowrotków to kupuje Jaxony. Jakby postawił obok siebie pięć kołowrotków różnych firm w podobnym przedziale cenowym to okazałoby się, że ich jakość wykonania, trwałość i niezawodność stoją na podobnym poziomie. Kupisz Jaxona z najniższej półki to zajedziesz w rok. Kupisz Okumę z najniższej półki to zajedziesz w 12 miesięcy.

Musisz sobie odpowiedzieć na pytania:
- czego oczekujesz po sprzęcie?
- jak często i w jakich warunkach chcesz go używać?
Jeżeli szukasz kołowrotka do weekendowych wypadów na leszczyki czy płoteczki to śmiało kupuj coś z przedziału do 100zł. Jeżeli będziesz odwiedzał łowisko często i nastawiał się na nieco większe sztuki to zainwestuj nieco więcej.
Nie wiem tylko po co wolny bieg szpuli do metody drgającej szczytówki...
[2010-05-28 21:44]

MARAS-1970

siema,kolo ma 2amado axl400 i smigaja drugi sezon,sam polecal mi,wiec decyzja nalezy do ciebie,tylko po co ci wolny bieg?pozdrawiam
[2010-05-28 22:48]

dokładnie tak jak mowi pisaq nic dodać nic ująć...
[2010-05-29 11:52]

siema,kolo ma 2amado axl400 i smigaja drugi sezon,sam polecal mi,wiec decyzja nalezy do ciebie,tylko po co ci wolny bieg?pozdrawiam



wony bieg jest mi potrzebny na drapieżnika np. do metody żywcowej! albo jak łowie na rosówki  to zawsze włączam wolny bieg. nie chce stracić kija


[2010-05-31 08:25]

kolego pomogłeś mi naprawde
[2010-05-31 09:30]

erykom

zgadzam sie z kolega "spiningista 1988"...wolny bieg sluzy mi do tego co mu.dziwia mnie wasze opinie na temat wolnego biegu!dla mnie kolowrotek z wolnym biegiem do feedera to podstawa

[2010-05-31 10:55]

zgadzam sie z kolega "spiningista 1988"...wolny bieg sluzy mi do tego co mu.dziwia mnie wasze opinie na temat wolnego biegu!dla mnie kolowrotek z wolnym biegiem do feedera to podstawa


nie których wedkarzy z dużym stażem którym się tak chwalą to BARDZO DZIWI ten wolny bieg



[2010-05-31 11:30]

bea

Przy każdym feeder'ze mam kołowrotek z wolnym biegiem. Na nocnych zasiadkach idealnie się sprawdza - czasami człowiek przyśnie i .... wędka pooooszła :)
Oczywiście "zwykły" kołowrotek też nie jest zły (można odbić kabłąk, poluzować hamulec, ale po co???) Skoro jest takie udogodnienie to warto z tego korzystać.
[2010-05-31 13:52]