Kołowrotek z wolnym biegiem prośba o pomoc

/ 3 odpowiedzi
Szanowni koledzy prośba o pomoc w ocenie kołowrotka z wolnym biegiem do methody. Łowię na łowiskach komercyjnych. Rozważam zakup pomiędzy Okuma Pulzar Baitfeeder PZB-4000 a DAM Quick 2 4000FS. Oba mi pasują ale bardziej jestem przekonany w stronę DAM. Prośba o wrażenia i opinię tych co używają takich modeli. Z góry wielkie dzięki. Pozdrawiam Adam.
WedkarzIncognito

Nie używam konkretnie tego modelu, ale używam dwóch młynków ze stajni Okumy. Jednoznacznie stwierdzam że jestem zadowolony z tych kręciąłków, mimo że są to modele należące do tych z niższej półki cenowej. Młynki już drugi sezon ze mną wspólpracują i nic nie wskazuje aby ta współpraca miała nagle się zakończyć, dodam tylko że Altera w lekkim zestawie spinningowym swoje się nakręciła w zeszłym sezonie, a i w tym sezonie również zwineła już sporą ilość plecionki. Młynki nadal pracują bez zarzutu co jest dla mnie miłym zaskoczeniem, bo uważałem że młynki w tej cenie (do 100zł) posłuża mi jeden sezon i w kosz, a tu taka miła niespodzianka. Osobiście kierowałbym swój wybór w stronę Okumy ponieważ relacja cena do jakość jest tu na bardzo wysokim poziomie i napewno jeszcze niejeden kręcioł z logiem OKUMA trafi w moje ręce. (2020/04/27 09:32)

TomekG1977

ja od 2 lat walczę młynkiem Okuma Ceymar BF CMBF-355
nie mam uwag (i cena sporo spadła, bo płaciłem prawie 240pln) (2020/04/27 13:00)

AdamJasinski72

Dziękuję zakupiłem Okuma Pulzar 4000 podzielę się opinią po jakimś czasie użytkowania. (2020/04/29 22:02)