Kołowrotek karpiowy quick drag do 400 zł

/ 2 odpowiedzi
Witam chciałbym kupić 2 kołowrotki z przednim hamulcem do łowienia głównie z wywózki interesuje mnie duży rozmiar ponieważ zdarza się wywozić zestawy na 250m nie chcę aby miały one zbyt krótki hamulec ponieważ miałem dam z-base i nie za bardzo mi się podobały mój budżet na 2 sztuki to jakieś 700-800 zł stosuje żyłkę 0.37. Czy mógłby mi ktoś coś polecić?
Majster 81


Witaj, do wywózki mam krecioly Penn Slammer. Żyłki bądź plecki wchodzi tyle, że wystarczy na moje potrzeby. Czasami zestawy lądują nawet na 400m. Co do kręciołów, tu chyba nie ma co się rozpisywać, kto ma wie co to za sprzęt. Tu nie ma co sie zepsuć, to nie plastik jak w przypadku innych. Z racji tego, ze posiadam rozmiar 760 to lądują w kijach sumowych. Jest to sprzęt mocarny na lata, lecz nie wszystkim podchodzi do gustu.
Tu masz ciekawostki nt najmniejszego rozmiaru test/opinia. Pozdrawiam
https://fishing-test.pl/kolowrotki/penn-slammer-260-konserwatywne-rozwiazanie-dla-wymagajacych/ (2019/11/07 12:37)

zurawinowy


W cenie 250-300 zł kupilem sobie Robinson Big Runner 807 QD. Nie jestem wytrawnym łowcą karpi- jeszcze. Ale ja nie widzę w nich jakikcholwiek wad. (2019/11/08 08:58)