Zaloguj się do konta

kolory gumek woblerów i obrotówek na wiosnę - wody

utworzono: 2009/03/04 07:31
greenn

Witam. Mam takie pytanie do spinningistów,teraz na wiosnę zakładacie wszystkie kolory gumek, woblerów i obrotówek czy np. jakieś inne wiosną, latem albo jesienią? I jeszcze jedno na co jakie ryby biorą? Bo na pewno są jakieś metody na te nasze cwane rybki:) Mi się wydaje, że powinny brać na wszystko ale chyba tak nie jest [2009-03-04 07:31]

von_trzmielke

Wejdź na mojego bloga. Poczytaj wpis o paprochech cz II i cz III. Znajdziesz tam odpowiedzi na te pytania. Dobór kolorów i rasowanie przynęt jest tam opisane. W galerii zdjęć w dziale "sprzęt" znajdziesz fotki na ten temat. [2009-03-04 09:45]

greenn

Dzieki za podanie namiaru. Twoje artykuły są na prawde dobre i wiele można się z nich nauczyć! [2009-03-04 11:13]

pati

witam wszystko zależy od tego na jaką rybe się nastawiasz i w jakim miejscu oraz od głębokości wody i przejżystości ale są też utarte zwyczaje co do kolorów przynęt gumowych np. szczupak żółty sandacz seledyn boleń perła ale tak naprawde to nie ma reguły wszystko zależy od wędkarza [2009-03-04 16:17]

adriano47

Za rybą nie trafisz zwyczaje przynęy gumowe np. szczupak żółty sandacz seledyn boleń perła ale tak naprawde to nie ma reguły wszystko zależy od wędkarza [2009-03-04 21:06]

greenn

racja racja, trzeba zmieniać co jakiś czas przynęte aż rybce sie spodoba i się skusi [2009-03-05 07:20]