Kolor paprocha

/ 9 odpowiedzi
Chciałbym dowiedzieć się jak waszym zdanie stosujecie kolorystyke paprochów i w jakiej wodze to znaczy (mętnej,przejrzystek) prosze odpowiedzcie mi
kraj97


Cześć! ja łowie okonie 20cm u wujka w stawie na paprochy 2,5 cm kolor żółty jest najbardziej skuteczny woda jest brunatna ale przejrzysta może niedługo podeśle zdjęcia. Moja rada to w mętnych wodach jaskrawe kolory a w przejrzystych trzeba pokombinować. Połamania kija. (2012/09/23 10:36)

Draq


Zawsze i wszędzie motor oil skuteczny będzie :)
Jeszcze nie spotkałem wody żebym na motorka nie złowił okonia. (2012/09/23 12:41)

89krzysztof


Zawsze i wszędzie motor oil skuteczny będzie :)
Jeszcze nie spotkałem wody żebym na motorka nie złowił okonia.

Też tak myślałem, ale ostatnio na jeziorze nie chciały brać na nic. Kompletnie, ani motor oil, ani perła, ani fioletowy. Ale zazwyczaj te w/w działają.  (2012/09/23 13:18)

grisza-78


Zawsze i wszędzie motor oil skuteczny będzie :)
Jeszcze nie spotkałem wody żebym na motorka nie złowił okonia.

Zgadzam sie w 100 %, chociaż regułą w wędkarstwie jest brak jakichkolwiek reguł i najskuteczniejszy według wielu (  i według mnie też ) motor oil może się okazać akurat w danym dniu, łowisku kompletną klapą. Wtedy pozostaje nam pokombinować i szukać czegoś skuteczniejszego. (2012/09/23 13:52)

z@mela


u mnie ostatnio nic nie jest  skuteczne :/  ale  normalnie to  zielony z brokatem  czy motoroil w sumei to jeden kit    ale  także  żółty , fiolet-dynaturat , herbata z pieprzem (2012/09/23 19:05)

spinningista1


Ja często stosuję kolor czerwony:) (2012/09/24 15:05)

leleon


Taki kolor nie istnieje. Albo od drugiej strony zachodząc sprawę - każdy jest najskuteczniejszy.
A tak poważnie to pytanie jest źle skonstruowane. Ale kolega Griszadssm zaskoczył o co chodzi. (2012/09/24 15:24)

78darekb


Kolego okon to bardzo himeryczna ryba pod wzgledem kolorow co dzien moze inny kolor przynosic efekty wybierajac sie na okonie najlepiej miec jak najwieksza game barw paprochow  a ktorys na pewno sie sprawdzi

Polamania

(2012/09/26 11:19)

endriut


Witam!Ja jak nie mam brań na kolorowe to zakładam białą prerełkę i zawsze coś się uwiesi :)Pozdrawiam. (2013/03/01 14:28)