Zaloguj się do konta

Kolor plecionki na sandacza

utworzono: 2013/10/03 20:28
ignacy-nowicki

Cześć mam pytanie jaki będzie najlepszy kolor plecionki na sandacz ? Myślałem nad czerwonym i fluo . I jeszcze jedno czy plecionka fluo nie odstrasza ryb ? [2013-10-03 20:28]

arcybiskup

Tego tematy już były...  Wystarczy uzyc wyszukiwarki :0 Ale już odpowiem :) raczej kolor fluo nie ma wpływu na brania czy też nie brania ryb. Wybierz taka które będziesz lepiej widział. Ja bym wybrał czerwona bo miałem fluo żyłkę i nie widziałem jej jakoś za dobrze, ale może dlatego że była to żyłka a nie plecionka ;p 
Pozdrawiam :) [2013-10-03 20:47]

Artur z Ketrzyna

Jak kolega wyżej. WYSZUKIWARKA, bo regulamin zakazuje dublowania wątków i takie odpowiedzi były.
Jak kolor?
W zależności jak łowisz. Kolory fluo i czerwony, służą do tego byś mógł obserwować żyłkę i czytać z niej brania (wyższa szkoła jazdy)
Zaś kolory maskujące (zielona, oliwkowa. czarna itd) jeśli polegasz tylko na szczytówce i rezonansie blanku.
resztę doczytaj na forum w istniejących już wątkach (tam masz dużo informacji na ten temat, a jak nie będziesz wiedział, to zadajesz w nim pytanie i on się odświeża i ktoś odpowiada...)
[2013-10-04 06:40]

ryukon1975

Cześć mam pytanie jaki będzie najlepszy kolor plecionki na sandacz ? Myślałem nad czerwonym i fluo . I jeszcze jedno czy plecionka fluo nie odstrasza ryb ?

Nie ma najlepszego koloru czy to żyłki czy plecionki.

Żaden kolor nie odstrasza ryb a na maskowanie danych kolorów są sposoby.

Wybór koloru tak naprawdę sprowadza się tylko do tego czego Ty oczekujesz od danej linki w czasie łowienia.

[2013-10-04 09:20]

bluehornet

http://forum.wedkuje.pl/pokaz.php?pokaz=szukajforum&fraza=Jakikolorplecionki?

[2013-10-04 09:26]