Koło miechowskie - wykaz wód

/ 3 odpowiedzi
Witam serdecznie. Jestem młodym wędkarzem i dopiero co zdałem egzamin na kartę a od przyszłego roku chce należeć do Miechowskiego koła , ciekaw jestem gdzie będe mógł łowić ale nie da się sprawdzić na stronie koła bo link nie działa. tak że tu moja prośba do Was o jakiś wykaz wód lub ewentualnie opis kilku miejsc najbliżej miechowa gdzie mógłbym jeździć.
Pozdrawiam
robert123

Witam jeżeli kolega nie dostał wykazu wód po opłaceniu egzaminu i  karty wędkarskiej to Przepraszam i zapraszam po odbiór mapki do siedziby koła w każdy piątek od 17-19 .POZDRAWIAM. (2010/11/12 14:25)

gall

Nie dostałem bo egzamin zdawany gdzie indziej. A dostane przy oplacaniu?? (2010/11/13 14:38)

tomeks

Witam
Z miejsca odpowiem. Oczywiście, że otrzyma kolega wykaz wód i porozumień. Problem polega na tym, że to dopiero od stycznia, będzie można wykupować znaczki. Nie wiadomo jeszcze jakie porozumienia będzie zawierał okrę (da Bóg porozumienie z Tarnowem!!!!). Wszystko będzie wiadomo już w styczniu.
Do tej pory było podpisane porozumienie z 22 województwami. Coś nie coś można przeczytać tutaj
http://www.pzw.org.pl/kielce/cms/4463/wykaz_wod_obwodowych_dostepnych_do_wedkowania
Zapraszam do siedziby koła.
Pozdrawiam (2010/11/13 20:49)