Kolekcja Wędkuj

/ 17 odpowiedzi
chciałbym powiedziec coś wszystkim którzy chcą kupic tom kolekcji wędkuj "tołpyga i amur"na filmie ani razy nie padło chociaż słowo amur lub tołpyga tylko mówili o łowieniu karpi,leszczy i linów NIE KUPUJCIE TEGO!!!
MSZ-64


Zgadzam się z tobą , kolekcja Wędkuj to jakieś jedno więlkie nieporozumienie. (2013/05/17 23:15)

krystian252


Zgadzam się w 100% z przedmówcą.Druga sprawa to powinny być łowiska polskie a nie zagraniczne bo większość wędkuje w kraju.Dla mnie bynajmniej szkoda na te gazety kasy bo nic konkretnego w nich nie ma. (2013/05/18 00:09)

Bialy89


dokłądnie pany ja mam o linie ten film to tej rybie jest mało co poświęcone a pokazują jak łowić karpia leszcza  no bez przesady lipa jak nie wiem (2013/05/18 02:58)

u?ytkownik123415


Może i lipa aczkolwiek pare informacji dla poczatkujacych sie znajdzie wiec takiej kompletnej beznadzieji nie ma. Co do tego tomu fakt nie dość że tłumaczenie dziwne czasem to o amurze i tołpydze ani słowa. Siedzi se dziadek opowiada pod nosem jaki to feeder wspanialy i wyciaga non stop karpie i leszcze na jakims stawie z 20x 40m. Troche przegieli aczkolwiek zastrzezen do poprzednich tomow raczej nie mam. No moze jedynie co do tomu z pstragiem i filmu który kręcony był z 20 lat temu. (2013/05/18 03:28)

kuba20s


Również się zawiodłem tą kolekcją. Liczyłem na to, że dowiem się jakiś ciekawostek o każdym gatunku skoro tak to zostało podzielone. Myślałem, że jak włączę film "Lin" to będzie o linie o jego rozrodzie, życiu w naturze itd.W niektórych filmach fajne podwodne zdjęcia. Do tej pory najlepszy film to "szczupak" a najgorszy "płóć" (pstrąga nie kupiłem) (2013/05/18 06:54)

michalkatnik


i dobrze bo pstrąg też jakieś badziewie (2013/05/18 10:11)

michalkatnik


i dobrze bo pstrąg to też jakieś badziewie (2013/05/18 10:12)

Kubaaa


Kupuje gazetę z filmem "Lin" , myślę kurcze ciekawe co może być na płycie.Może połów linów na spławik lub feeder.Wchodzę do domu pierwsze kroki to do telewizora i  na kanapę.I tu wielkie rozczarowanie.Zmiast połowu linów mam jak łapać leszcze , karpie na "bata" (ciekawe od kiedy tyczkę nazywamy batem? ) i jedna ostatnia część filmu nareszcie poświęcona tylko i wyłącznie linowi okazuje się wielką klapą.Zamiast kuku , robaków , rosówek co widzę gościa próbującego szczęścia złowienia lina na kulkę.Złowi , pięknego brawo.Ale najbardziej przeraził mnie widok zachowania gościa po braniu.Zcięcie ryby jak przy połowie z przynajmniej 100 m , a łowił prawie pod nogami.TRAGEDIA !
 
Czy tak naprawdę trudno jest nakręcić dobry film wędkarski ?
Lepsze materiały można znaleźć na YT i to bez wychodzenia z domu :) (2013/05/18 13:53)

expulso


eh ja mam z tego tylko szczupaka bo byl po 10zl iecej zato bym niedal (2013/05/18 21:39)

ororo


Potwierdzam wszystko co napisaliście miało byc ładnie,pięknie....Totalna klapa a lin mnie rozczarował na maksa.Już złotówki nie wydam!!!!!!!! (2013/05/21 18:40)

sy28


Witam po numerze z pstrągiem namazałem mini bloga i chciałem przestrzec może co niektórych aby dobrze się zastanowić czy kupować te pismo czy nie lecz mój mini blog nie ujrzał światła dziennego na tym portalu ponieważ pan moderator o niku bodaj że blu-chornet czy jakoś tak napisał mi że taki temat już jest i nie wystawi mojego po przejrzeniu forum itd okazało się że nie tylko na ten konkretny numer niema kompletnie nic ale i na całe to czasopisemko też nic niema.Niestety tylko z wiadomych sobie powodów gość nie miał zamiaru zmienić swojej decyzji a szkoda może wielu z was zaoszczędziło by parę złotych lub wydało je na konkretną książkę pozd. (2013/05/21 23:01)

Pstry


Przed chwilą zobaczyłem zdjęcie "płoci" w numerze jej poświęconemu - porażka, wzdręga jak malowana. Profesjonalizm, pogratulować. (2013/05/23 17:34)

Kubaaa


Przed chwilą zobaczyłem zdjęcie "płoci" w numerze jej poświęconemu - porażka, wzdręga jak malowana. Profesjonalizm, pogratulować.



9/10 zdięć w tej gazecie to wzdręga :)

(2013/05/23 17:43)

Pstry


Podobno nie można oceniać po opakowaniu ;) na szczęście nie kupiłem tego a jedynie zobaczyłem reklamę w necie. (2013/05/23 18:41)

dunster35


Racja ja tak samo raz kupiłem no i gówno nic ciekawego, na dodatek wszystko nie na temat (2013/05/24 18:41)

rad13


kupiłem tylko pierwszą część o szczupaku z powodu ceny oczywiście i filmu  ujęcia może fajne ale czemu nie ma nic w Polsce.
Podsumowując większość prenumerat wędkarskich ze zbieraniem do segregatora to dla mnie jakiś żart cena 10 zł za ok.12 kartek przy czym wmh ww i wś karp max itp mają około 100 stron czy nawet nie ponad w cenie od ok 8 zł do 17 przy karp maxie (3 miesięcznik) nie licząc  już ulg i prezentów dla prenumeratorów. (2013/05/24 18:56)