Kolego Jurku - czas na relację

/ 5 odpowiedzi
Jak sądzicie czy wybrani Delegaci na Zjazd Okręgowy mogą coś zmienić ? Było to zapytanie Kol. Jurka z Płocka. Teraz ja chciałbym prosic szanownego kolegę Jurka o zdanie relacji co wywalczył? Słowa trzeba zamienic w czyny.
rysiek38

Kol Stiven48 tez na to czekam z niecierpliwoscia i mysle ze nie tylko my a wiekszosc Kumatych tez bo to nasza przyszlosc :-))) (2009/04/27 18:22)

slawomir66

Czy u was już odbyły się zjazdy delegatów w okręgach? W moim okręgu tj. piotrkowskim będzie dopiero w czerwcu, dlatego myślę, że jeszcze trochę musimy poczekać. (2009/04/27 19:13)

jurek

Musimy jeszcze trochę poczekać , gdyż Zjazd Delegatów odbędzie się 20 czerwca 2009 r ..................lecz wcześniej zacząłem pytać wędkarską społeczność , o co możemy powalczyć ???????????????............Jurek. (2009/04/28 12:44)

hubi

Bez obrazy koledzy ale mysle sobie ze jak bedzie takich więcej Jurków w okregach to napewno coś to pomoże,nie gniewajcie się ale jak narazie to ten człowiek jest numerem jeden w pracach na rzecz poprawy jakosci naszego wedkarstwa i tak trzymać pozdrawiam cie Jurku i czekamy na poprawy. (2009/04/28 20:29)

rysiek38

wiem ze to najwazniejsze to dopiero w czerwcy ale tak z ciekawosci pewnie gadasz z kumplami delegatami i jakie jest ich zdanie czyli inaczej szansa na zmiany (2009/04/28 23:30)