Zaloguj się do konta

Koledzy czy spotkaliście się z tak zwaną ustawką?

utworzono: 2013/02/03 20:56
kazik

Nie wiem jak to się dalej rozegra . Na pewno nie będę uciekał i o demokrację będę walczył .

Rozważam taką możliwość zwłaszcza że koledzy niektórzy mi radzili  – zostaw to bo już jesteś po pięćdziesiątce więc opłać kartę i łów aby się zwróciła i miej to wszystko daleko gdzieś . [2013-02-04 18:28]


kazik Kolego ,,pstrąg i tak było , tylko kiedy zauważyłem zmiany , ten właśnie kolega mnie zastopował abym nie przeszkadzał w przebiegu walnego , a inni wzięli to za żart .


Jak cie mógł zastopowac, dał ci pigułkę gwałtu czy co? [2013-02-04 20:31]

Artur z Ketrzyna

Kolega zapomniał że na walnym można zgłaszać wnioski, jak i swoją kandydaturę?
Jak też można zgłaszać zastrzeżenia co do przebiegu czy prawidłowości itd... Komisja rewizyjna chyba jest od czegoś...
Też chciałem być delegatem, ale jako że jestem w zarządzie stowarzyszenia to nie mogłem...
[2013-02-05 13:59]

kazik

Mi teraz już nie chodzi o kandydaturę bo może i dobrze się stało  ,gdyż jak poszła ustawka w wielu kołach to tylko bym  Donkiszotem walczącym z wiatrakami został.

Obecnie chodzi mi o ustalenie i pokazanie jak nas wędkarzy robi się w bambusa i jak wygląda walka o władzę . Takie sprawy jak No Kil , ochrona środowiska i tego typu poglądy możemy włożyć do bajek . Rządzący tak łatwo nie dadzą sobie coś zmienić i nieprędko dojdzie do zmian w PZW . [2013-02-05 18:58]

szogun1

W polityce w zwiazku wedkarskim i wszedzie gdzie mozna nachapac sie kasy czy jakis przywilejow tam zdazaja sie takie incydenty jako jednostka nic kolego nie zmienisz.
Ja tam nawet o takich rzeczach nie mysle bo po co sie w.....c nadaremnie

Pozdrawiam
[2013-02-06 00:53]

jabol2006

Dawać Nielisz za darmo ! [2013-02-06 11:26]

pstrag222

Jak członek zarządu przecież będziesz brał udział w zebraniu zarządu i możesz poruszyć temat swojego niezadowolenia.
[2013-02-06 17:09]

pstrag222

No i góra przemówiła kolego Kazik .
Widziałem groźne słowa od strony tego z góry na forum Okręgu :)
[2013-02-06 17:27]

kazik

No i właśnie dlatego kolego ,,Pstrag222” z braku dowodów że kolega prezes okręgu brał w tym udział  musze przeprosić , że nieopacznie wmieszałem jego osobę w to całe zdarzenie .

Przepraszam Panie Prezesie . [2013-02-06 18:28]

No i właśnie dlatego kolego ,,Pstrag222” z braku dowodów że kolega prezes okręgu brał w tym udział  musze przeprosić , że nieopacznie wmieszałem jego osobę w to całe zdarzenie .

Przepraszam Panie Prezesie .



 I zaplusowaleś sobie. Może darują. [2013-02-06 19:06]

Artur z Ketrzyna

Mi teraz już nie chodzi o kandydaturę bo może i dobrze się stało  ,gdyż jak poszła ustawka w wielu kołach to tylko bym  Donkiszotem walczącym z wiatrakami został.

Obecnie chodzi mi o ustalenie i pokazanie jak nas wędkarzy robi się w bambusa i jak wygląda walka o władzę . Takie sprawy jak No Kil , ochrona środowiska i tego typu poglądy możemy włożyć do bajek . Rządzący tak łatwo nie dadzą sobie coś zmienić i nieprędko dojdzie do zmian w PZW .

Ustawka czy zmowa...
Można też tak nazwać jak zbierze się kilkunasto osobowa grupa i z pośród siebie wybiorą kandydata, a potem na zebraniu go przepchną....
Jesteś w zarządzie, tak wiec masz wpływ na decyzje, jak też możesz patrzeć na ręce.

I nie mów że jak w innych kołach poszła ustawka, to byś nic nie zwojował w okręgu. Po pierwsze nie wiesz kto wygrał i jakie poglądy na całokształt PZW jak i wędkarstwo...
Po drugie jako członek zarządu możesz stosować pisma do okręgu, i współpracować z delegatami by w twoich sprawach się odezwali na posiedzeniach.
Pamiętaj, co najważniejsze, by twoje poglądy zgadzały się z większością członków twojego koła. Bo nie zawsze to co akurat uważamy za słusne, jest słuszne dla pozostałych...
[2013-02-07 09:34]