Koła PZW - czy można należeć do dwóch ?

/ 28 odpowiedzi
Ej czy można należeć do dwóch kół na raz ? Bo ja należę do jednego i mam zamiar się zapisać do jeszcze jednego, tylko nie wiem czy tak można.
Zibi60


Najprostsza jest w Statucie, który powinieneś znać. (2013/03/12 16:34)

u?ytkownik26223


Ej czy można należeć do dwóch kół na raz ? Bo ja należę do jednego i mam zamiar się zapisać do jeszcze jednego, tylko nie wiem czy tak można.






nie można (2013/03/12 16:37)

Romuald55


Należy się pewne wyjaśnienie w tej materii.Należąc do koła macierzystego można być członkiem Klubu Wędkarskiego,lub łowiska specjalnego w innym Kole,niekoniecznie w swoim okręgu po wniesieniu stosownych opłat członkowskich. (2013/03/12 18:06)

Skytruck


Ej czy można należeć do dwóch kół na raz ? Bo ja należę do jednego i mam zamiar się zapisać do jeszcze jednego, tylko nie wiem czy tak można.

Ale po co?

(2013/03/12 21:05)

Roxola


"Ej czy można należeć do dwóch kół na raz ? Bo ja należę do jednego i mam zamiar się zapisać do jeszcze jednego, tylko nie wiem czy tak można."

"Tu nie ma nic do rozumienia, po prostu się pytam i oczekuję prostej odpowiedzi."


Do @karateka994
Po pierwsze młody człowieku, zadając pytanie należy okazać przynajmniej minimum szacunku dla innych użytkowników forum, którzy są często starsi od Ciebie.  (2013/03/12 21:35)

karateka994


Dziękuję bardzo za pouczenie :) (2013/03/12 21:43)

Artur z Ketrzyna


"Ej czy można należeć do dwóch kół na raz ? Bo ja należę do jednego i mam zamiar się zapisać do jeszcze jednego, tylko nie wiem czy tak można."

"Tu nie ma nic do rozumienia, po prostu się pytam i oczekuję prostej odpowiedzi."


Do @karateka994
Po pierwsze młody człowieku, zadając pytanie należy okazać przynajmniej minimum szacunku dla innych użytkowników forum, którzy są często starsi od Ciebie. 

Dokładnie jak koleżanka radzi.

Jak byś kolego odpowiedział dlaczego chcesz należeć do 2 kół jednocześnie, to byś dostał rzetelną odpowiedz co i jak zrobić byś był zadowolony. A tak figa z makiem...
Bo jeśli są to koła 2 różnych okręgów to nie musisz należeć do obu by móc łowić na wodach obu okręgów. Wystarczy w drugim opłacić składkę okręgową... (składka członkowska jest jedna na cały kraj)
A jeśli koledze o co innego chodzi to radził bym opisać grzecznie o co chodzi, a my postaramy się odpowiedzieć, czy coś poradzić. (2013/03/12 21:49)

Artur z Ketrzyna


Jednak, chciałem jeszcze powiedzieć ,że Pani mnie nie będzie tu pouczać.(Dodać post i od razu się znajdą jacyś  krytycy  którzy tylko wypatrują takich rzeczy, a później mają przyjemność z kłótni prowadzonej na publicznej stronie).

Radzę koledze zapoznać się z regulaminem forum.... (2013/03/12 22:32)

Pitbul


Maciuś :)Przeczytałem Twój tekst o zawodach i mocno zbudowała mnie nie tylko fajnie opisana przygoda, ale i język jakim to zrobiłeś. Niewielu młodzieńców pisze tek poprawnie i składnie czyli inteligencji Ci nie brak. Następnie zagłębiłem się w niniejszą konwersację i przyznam, że trochę mnie rozczarowałeś. Jeśli nawet ktoś ciut ostrzej się wypowiedział to jednak Cię nie obraził,a z Twojej strony poszło grubo.... Dżentelmenem się jest bez względu na wiek i tu biorąc pod uwagę Twoją inteligencję i sposób wypowiedzi właśnie się zdziwiłem. Liczę, że to wypadek lub słabszy dzień. Tak bywa i tylko prawdziwy facet potrafi się do tego przyznać (choćby na priv - do potraktowanych mało taktownie).Wracając do tematu Twojego wątku. Napisz dlaczego jesteś zainteresowany przynależnością do dwóch kół równocześnie. Po to jesteśmy na tym forum, by starać się dobrze odpowiadać na dobrze zadane pytania (no a przynajmniej próbować :)Co prawda nie w karate ale w pokrewnych dyscyplinach mottem jest "ustąp by zwyciężyć". Poza niektórymi paranormalnymi Userami - nikomu tu nie zależy tu by "zwyciężać", ale lekko ustąpić, dla zachowania miłego klimatu - bezcenne.Czy uznasz mój wpis za pouczanie (nie tylko Ty za tym nie przepadasz, ale ważne są argumenty na które obojętne są tylko pewne zwierzaki nie zmieniające poglądów...), czy może uznasz inaczej .... Twoja suwerenna decyzja. T. (2013/03/13 07:35)

Bernard51


Maciuś :)Przeczytałem Twój tekst o zawodach i mocno zbudowała mnie nie tylko fajnie opisana przygoda, ale i język jakim to zrobiłeś. Niewielu młodzieńców pisze tek poprawnie i składnie czyli inteligencji Ci nie brak. Następnie zagłębiłem się w niniejszą konwersację i przyznam, że trochę mnie rozczarowałeś. Jeśli nawet ktoś ciut ostrzej się wypowiedział to jednak Cię nie obraził,a z Twojej strony poszło grubo.... Dżentelmenem się jest bez względu na wiek i tu biorąc pod uwagę Twoją inteligencję i sposób wypowiedzi właśnie się zdziwiłem. Liczę, że to wypadek lub słabszy dzień. Tak bywa i tylko prawdziwy facet potrafi się do tego przyznać (choćby na priv - do potraktowanych mało taktownie).Wracając do tematu Twojego wątku. Napisz dlaczego jesteś zainteresowany przynależnością do dwóch kół równocześnie. Po to jesteśmy na tym forum, by starać się dobrze odpowiadać na dobrze zadane pytania (no a przynajmniej próbować :)Co prawda nie w karate ale w pokrewnych dyscyplinach mottem jest "ustąp by zwyciężyć". Poza niektórymi paranormalnymi Userami - nikomu tu nie zależy tu by "zwyciężać", ale lekko ustąpić, dla zachowania miłego klimatu - bezcenne.Czy uznasz mój wpis za pouczanie (nie tylko Ty za tym nie przepadasz, ale ważne są argumenty na które obojętne są tylko pewne zwierzaki nie zmieniające poglądów...), czy może uznasz inaczej .... Twoja suwerenna decyzja.

Brawo!!  Tylko należy takie wpisy popierać!

(2013/03/13 11:05)

jogi


 
Roxola




Do @karateka994

Po pierwsze młody człowieku, zadając pytanie należy okazać przynajmniej minimum szacunku dla innych użytkowników forum, którzy są często starsi od Ciebie.                                                                                                                                                                          
 Jednak, chciałem jeszcze powiedzieć ,że Pani mnie nie będzie tu pouczać.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Kol. karate994 - Nie za ostro sobie poczynasz ? Koleżanka słusznie zwróciła Ci uwagę na sposób Twoich wypowiedzi. Pozdrawiam z nadzieją że nie przyjmiesz tego  jako pouczenie ale dobrą radę (2013/03/13 11:36)

u?ytkownik26223


Tak wam PANIE i PANOWIE wadzi zwrot "EJ" (bo o ten zwrot larum) że musicie kolesia od razu strofować i od braku wychowania wyzywać ???po cholere sie wywyższacie?? na forach każdy powinien być równy a nie; "ja jestem ważniejszy bo jestem starszy" inna sprawa że szacunek do rozmówcy musi być ,ale po obu stronach ,nie można oczekiwać szacunku ,samemu go nie ukazując.Koleś zadał proste pytanie a wy mu gadacie nie w temacie - to każdy może sie wkurzyć. (2013/03/13 12:09)