Koła pzw - Działalność Koła pzw nr 16

/ 3 odpowiedzi
Witam chciałbym poznać Wasze opinie na temat działalności naszego koła. Co Wam się podoba, a co należy zmienić. Pozdrawiam. Prezes Piotr Karpisz.
najage24


Wreszcie zaczęło się coś dziać. Tak trzymać Panie Prezesie. (2009/03/01 20:23)

sacha


Forum jest dosyć ubogie,informacje o działalności????.........
też ich wiele nie ma ale jest.......działalność i całe szczęście.
Piotrek,należałoby postawić pytanie ile osób z koła ma możliwość korzystania z netu bo z tego co widzę to niezbyt wielu kolegów napiszę coś o kole.Ja co prawda wstąpiłem bardzo niedawno i nie bardzo mam prawo oceniać.
Z tego co wyczytałem to chwała Wam za zarybienia i za styczniowe działania przy budowie pomostów.Czy można coś jeszcze???Chyba nie,jeśli chodzi o działania tego typu bo wiele kół nawet tego nie robi,mało tego że nie robi to nawet o tym nie myśli.Inna sprawa-ile kół ma "własną" wodę?
W innym wątku wspominałem (zreszta sam o to pytałeś) o ograniczeniach w regulaminie. Tylko jak to przekazać członkom koła?może nawet nie jak przekazać ile jak zapytać? (2009/03/04 08:51)

karpc


Tak Darku to prawda. Zdecydowana większość naszych kolegów z Koła albo nie ma dostępu do netu, albo jest to dla nich obce narzędzie. A szkoda. Nieczęsto mamy okazje się spotkać i wymienić opinię na istotne tematy i problemy. Ale myślę, że będzie się to stopniowo zmieniało. Już 5 kwietnia mamy zawody spławikowe, które cieszą się dużą popularnością. To będzie dobra okazja, żeby zareklamować chociażby wedkuje.pl i nakłonić kolegów do uczestnictwa w społeczności internetowej. Już zostało wiele zrobione. Małymi krokami dojdziemy do dużych rzeczy. Taką mam nadzieję. (2009/03/08 12:07)