Zaloguj się do konta

Koła PZW w Łodzi

utworzono: 2012/04/23 09:23

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

panga

Chciałem się zapisać do któregoś koła w Łodzi ale nie jestem zdecydowany do którego . Znajomy wędkarz preferował mi koło nr 14 Widzew Wschód ,wobec powyższego chciałbym się dowiedzieć coś bliższego o tym kole za informację z góry dziękuję.
[2012-04-23 09:23]

endzi63

na dzień dzisiejszy to ma ma się ku upadkowi, jak i wszystkie Łódzkie koła, przez lata należałem do to koła , ale sytuacja okręgu Łódzkiego mnie zmusiła abym go opuścił.
[2012-04-23 10:35]

nata

Odpuść sobie kolego opłacanie karty na ten rok w łodzi bo to się mija z celem. Łódź ma beznadziejne porozumienia. Tu masz mapę porozumień http://www.wedkuje.pl/porozumienia_okregow_pzw_2012.htmlna pewno znajdziesz coś dla siebie odpowiedniego. Ja osobiście w tym roku przeniosłem się na częstochowe. [2012-04-23 16:44]

panga

Kolegao , a jaki jest powód upadku tego kola czy to są czynniki organizacyjne , czy masowa emigracja  wędkarzy do innych okręgów. Pytam dlatego bo kolega był wieloletnim członkiem tego koła i ma rozeznanie w sprawie.Pozdrawiam [2012-04-24 08:55]

endzi63

z tego co się orientuje to większość  przeniosła papiery do innych okręgów, ze znajomych w kole pozostał szwagier który opłaca tylko członkowskie, przy takiel liczbie członków nie ma co myśleć o przyszłości, o zawodach nie wspomnę i imprezach integracyjnych, po prostu bida.
[2012-04-24 10:30]

Nie słuchaj i nie wierz. Jedyna pożyteczna rzecz jaka  mogła spotkać te koła ,to pozbycie się psełdo wędkarzy i mięsiarzy szukających nie przygody z wędką a mięsa na obiad. Jak zdrajca może pomóc ???? . Tylko i wyłącznie bruździć we własnym byłym kole. [2012-04-24 10:41]

pawelz

Nie słuchaj i nie wierz. Jedyna pożyteczna rzecz jaka  mogła spotkać te koła ,to pozbycie się psełdo wędkarzy i mięsiarzy szukających nie przygody z wędką a mięsa na obiad. Jak zdrajca może pomóc ???? . Tylko i wyłącznie bruździć we własnym byłym kole.

Rozumiem, ze Ci co chca lowic ryby w miare naturalnym srodowisku, z dala od miasta i gwaru, to miesiarze i pseudowedkarze (no bo wedkarzem moze byc tylko ten co kocha PZW).
A Ci co lowia w towarzystwie tlumow w parkowych bajorkach to milosnicy wrazen i przyrody.

Zastanow sie czasami co piszesz.
[2012-04-24 11:48]

ryukon1975

Nie słuchaj i nie wierz. Jedyna pożyteczna rzecz jaka  mogła spotkać te koła ,to pozbycie się psełdo wędkarzy i mięsiarzy szukających nie przygody z wędką a mięsa na obiad. Jak zdrajca może pomóc ???? . Tylko i wyłącznie bruździć we własnym byłym kole.




Zdrajca?
Ktoś tu chyba jest wczorajszy.:)))


[2012-04-24 11:58]

adler

Spokojnie . Spokojnie . Po co ta zażartość . Przecież to ma być rzeczowa dyskusja . 

Pozdrawiam .

[2012-04-24 12:05]

JaroDaw

Wszystko zależy, czy ktoś ma zamiar wędkować poza swoim okręgiem, bo jeśli nie, niepotrzebne mu są porozumienia, a wycieczka do innego koła ( np 200km w dwie strony) w celu wstąpienia do koła w innym okręgu, to też jakiś tam koszt. Nie wiedziałem, że przysięga się lojalność, wstępując do koła i opuszczając go dopuszcza się zdrady .  :/  [2012-04-24 12:07]

maras74

witam,uważam, że każdy ma prawo wyboru do jakiego okręgu się zapisze i jakie koło wybierze. Uważam też, że rozpad okręgu łódzkiego jest nieunikniony z prostego powodu, brak członków a co za tym idzie brak kasy na działalność. Doprowadziło do tego wiele czynników a przede wszystkim brak podpisanych porozumień z okręgami ościennymi(piotrkowski, sieradzki, skierniewicki, koniński). Kilka lat temu jak okręg łódzki miał 15000 członków była propozycja stworzenia dużego okręgu z połączenia łódzkiego, piotrkowskiego i skierniewickiego niestety prezes łódzkiego się nie zgodził. Twierdził, że im wystarczy 3000 członków żeby się utrzymać-no to gratuluję bo teraz to nie wiem czy ma 500 członków. Przy takiej polityce wiadomo, że większość ucieknie choćby do Sieradza. Obecnie napisano petycję o stworzenie okręgu "ziemi łódzkiej" szkoda, że dopiero jak p. Prezes obudził się z ręką w nocniku...pzdr. [2012-04-24 12:22]

panga

Szanowni koledzy patrząc na mapę porozumień okręg łódzki został zieloną wyspą. Wobec powyższego aby się nie wiązać z kołem jak bocian z bocianicą na całe życie nie być judaszem i zdrajcą pomimo że mieszkam w Łodzi wstąpię do koła w Legnicy i zagram na nosie terytorialnym wędkarzom.Dziękuje za przestrogę bo miałem się zapisać do koła nr 14 Łódz Widzew ale nie będę sie ośmieszał na Olechowskiej ,Młynku czy Przędzalce to tak jakby łowić z wielbłąda na pustyni no kill [2012-04-24 13:56]

endzi63

panga

i bardzo dobrze , ja należałem do koła nr.14 a od trzech lat jestem w Legnicy , przepisuj się jak najprędzej, ja kasę wpłacam na konto, a papiery przesyłam pocztą.
POZDROWIENIA
[2012-04-24 14:04]

ble ble ble ble ble.....Ja za Was powalczę o ten okręg . A Wy rejterujcie ! Bo tylko na tyle Was stać. Jak zawsze, trzeba coś zrobić to Wy w nogi. Zostaje nas tu jeszcze tylu prawdziwych WĘDKARZY, że nie jesteście nam do niczego potrzebni. Zasłaniacie się kałużami i miejskim gwarem bo nie potraficie zawalczyć o swoje. A jednak  na mięsie wam zależy. Tylko bruździcie a nie powinien Was już ten okręg rajcować skoro odeszliście. [2012-04-24 17:26]

ble ble ble ble ble.....Ja za Was powalczę o ten okręg . A Wy rejterujcie ! Bo tylko na tyle Was stać. Jak zawsze, trzeba coś zrobić to Wy w nogi. Zostaje nas tu jeszcze tylu prawdziwych WĘDKARZY, że nie jesteście nam do niczego potrzebni. Zasłaniacie się kałużami i miejskim gwarem bo nie potraficie zawalczyć o swoje. A jednak  na mięsie wam zależy. Tylko bruździcie a nie powinien Was już ten okręg rajcować skoro odeszliście.


A kto to jest prawdziwy wędkarz? Co okręg łódzki ma do zaoferowania dla prawdziwych wędkarzy? Wy jesteście prawdziwi wędkarze, bo co? nie potrzebujecie wędkować ha ha. 

Nie ma to jak ciepła posadka w kole :)


[2012-04-24 17:45]

nata

Kolego hoplita chcesz sobie opłacać kartę w łodzi to sobie opłacaj, to twoja sprawa i twoje prawo. Ale przestań atakować innych którzy postanowili zmienić okręg bo to też ich prawo !!!Takie zajadłe ataki przypominają mi pewnego polityka z prawej strony sceny politycznej, jak ktoś ma inne poglądy to już zdrajca i kolaborant. Wędkarstwo to ma być przyjemność, obcowanie z naturą a nie przypisanie się do jakiegoś okręgu. [2012-04-24 17:51]

Kolego nata opłać nawet w Szczecinie . Ale jak już tam jesteś to pilnuj tamtejszych spraw Nikomu nie ubliżyłem tyko - prawda boli niektórych zdradzających własny okręg. Nic nie mający do zaoferowania jak podkreślają. Dzięki nim ,bo go olali zamiast gdy było trzeba reagować woleli zrejterować. I nie próbujcie więcej nazywać mnie działaczem ,bo działaczom ubliżacie. [2012-04-24 18:07]

domin77

kol.hoplita o czym ty piszesz jaka zdrada,niektórzy działacze z łódzkich kół porobili sobie oplaty w innych okręgach żeby mieli gdzie połowić,jak dziadki borowe wyłowią całe krzywie.Uważaj bo mozesz sam zostać w okręgu łódzkim,pozdrawiam [2012-04-24 19:33]

Kacperek

Gorszy od fanatyka jest tylko fanatyk religijny.
[2012-04-24 22:19]

panga

KOl. hoplita z twoich ataków na wędkarzy przypominasz mi Niesiołowskiego. Wiem dlaczego preferujesz wędkarstwo okołomiastowe , bo nasz darmowe przejazdy środkami MPK.Ja natomiast posiadając zniżki związkowe mogę wykupić sobie opłaty w wielu okręgach a koło to mogę sobie wybrać w całej Polsce. Wobec powyższego jest nie stosowne wyzywać opuszczających ten okręg zdrajcami , bo nie wiesz jak tobą manipulują ci na górze ,abyś finansował ich utrzymanie kosztem porozumień. Pozdrawiam [2012-04-25 05:09]

A kto cię tu trzyma Panga... ŻEGNAM. Szerokości życzę.  [2012-04-25 08:39]

endzi63

hoplita -

jako wierny rycerz prezesa Jerzego Pawłowskiego, zamelduj: " dziękuje panie prezesie żeś pan rozpieprzył okręg Łódzki, ale ja jako wierny poddany zostanę do samego końca , choćbym miał zostać sam."
[2012-04-25 08:58]

panga

Do hopliterZegnać to sobie możesz kolesia ze swojego koła.Ja nie zamierzam jeżdzić tramwajem na łowisko bo mam za dużo sprzętu sprzętu wędkarskiego i turystycznego , a ty kupisz sobie kapiszon w kiosku i myślisz że jesteś pod namiotem. Witaj w krainie wielkich jezior czyt. bajor w łódzkiem i dozgonnie trwaj przy boku Jerzego i zaczerpuj powietrza świeżego ,połap sobie synku na Młynku, odpoczywaj na wersalce na Przędzalce , a piwo z rana smakuje jak śmietana na stawie Jana, a jak chcesz złapać grubego zwierza to jedż na piętnastki koło Zgierza oto twój  wędkarski raj.  .Połamania kija i podmuchu świeżego powietrza.  [2012-04-25 09:46]

Przeżywacie jak małpy okres. Psełdo wędkarze. Zamiast coś zrobić , tylko pytlować potraficie i zabrać tyłek do innego okręgu. Za was zawsze ktoś inny robić musi , a wy tylko składka i nad wodę ,i tylko wymagać potraficie. Jak trzeba coś zrobić to się tyłkiem odwracacie i czekacie żeby za was ktoś zrobił. Wam tylko świeża woda i powietrze ,porządek nad wodą i ryba . A do zrobienia czegoś pożytecznego by dobrze było to was nie ma. Ja takich wędkarzy jak wy to wywalił bym na zbity pysk z wędkarstwa.Rycerzem prezesa mnie nazywacie . Nie gniewam się. Jak trzeba będzie to i z Nim popracuje dla dobra wędkarstwa. Ale nie uciekam jak szczur z tonącego okrętu . Zrobię co w mojej mocy by ten okręt płynął jak najdłużej. Tylko niech tacy jak Wy mięsiarze - bo tylko na tym wam zależy - nie przeszkadzają. [2012-04-25 11:17]

pawelz

Stany nerwicowe i depresje sie leczy. Powiem wiecej. Powinno sie leczyc.

Po pierwsze, to wedkarstwo nie polega na pracach spolecznych i czynach na rzecz kogos tam.
Wedkarstwo jak sama nazwa wskazuje, polega na wedkowaniu. To o czym piszesz, a jak widze nie jestes tego w pelni swiadom, to dzialalnosc na rzecz PZW. I co najwyzej mozesz usilnie starac sie (w czym bez cienia ironii bede Ci kibicowal) wywalic z PZW wszystkich tych co nie przestrzegaja statusu.
Nie kazdy wedkarz to czlonek PZW.
Jesli dla ciebie miara wedkarza jest przynaleznosc do PZW to szczerze Ci wspolczuje.
Widac klapki na oczach maja nie tylko konie
[2012-04-25 11:37]

  Masz racje zmień lekarza. Bo tan ci szkodzi. Dla ciebie wędkarstwo to łowienie a czynienie dla niego dobra to PZW.? W Tomaszowie maja porządny szpital? Zamów łóżko dla siebie dzisiaj. [2012-04-25 12:05]