Koła PZW w Łodzi

/ 33 odpowiedzi / 2 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

pawelz


  Masz racje zmień lekarza. Bo tan ci szkodzi. Dla ciebie wędkarstwo to łowienie a czynienie dla niego dobra to PZW.? W Tomaszowie maja porządny szpital? Zamów łóżko dla siebie dzisiaj.

Czynienie dobra dla wedkarstwa, to odpowiedzialna dzialnosc gospodarcza na rzecz wody w ktorej lowie. I nic wiecej. Taka dzialalnosc prowadzi np. PZW ale takze i prywatne osoby. I z tych lowisk ktore znam, te prywatne osoby robia milion razy wiecej lepsza robote niz PZW.
A PZW ?. Jak widac, poza biciem biany, niewiele oferuje. Chcesz mi powiedziec, ze pozostajac w jakims kole przyczyniam sie o czynienie dobra dla danego lowiska ?.
Napisz nam nieoswieconym , w jaki sposob ?.
Jest kolo do ktorego z jakichs powodow nie chce nalezec. Jak zostajac przyczynie sie do atrakcyjnosci jakiejs wody ?.
PS. W Tomaszowie jakis tam szpital mamy. Ale o ile mi wiadomo, w szpitalu nie bardzo mozna zamowic lozko. (2012/04/25 12:28)

u?ytkownik96474


Kto każe Ci należeć do koła lub PZW? Łów na komercjalu, zapłacisz i masz z głowy.  Ale łowić na wodach PZW chcesz? To trzeba za walczyć o to by w tym PZW było normalnie. O to mi idzie i to tak ciężko zrozumieć?Dlatego twierdzę że wędkarze z Łodzi porzucając własny okręg robią największą krzywdę sami sobie. Zamiast skrzyknąć się do kupy i walnąć pięścią w stół.!!! Na kim pozostanie ciężar tego zadania? Na tych co zostali i chcą zmian!!Najłatwiej ze strony uciekinierów, nazwać ich ludźmi prezesa !!! (2012/04/25 12:56)

panga


Hoplitr U ciebie w kole  honorują bilety całodobowe jak tak to bym spróbował połapać na twoich łowiskach a jak mi się coś uda złowić to kupię u was cały bloczek 0.5 godz.wraz z kasownikiem i tramwajem na dojazdy , oczywiście zabiorę cię do drugiego wagonu w ramach integracji wędkarskiej. (2012/04/25 12:57)

adler


Widzę że już zjechaliście na boczny tor . Nikt już nic nie wnosi nowego , zgodnego z tematem . Prosiłem koledzy by to była rzeczowa dyskusja , a nie ring . Wobec zaistniałej sytuacji wątek pozostawiam otwarty na kilka minut w celu uzupełnienia Waszych myśli i podanie sobie dłoni na zgodę . Kolego Gurdian Palukis (hoplita) , bo tak się ochrzciłeś po co się unosisz . Jedni odejdą przyjdą drudzy , więc myślę że wyciągniecie dłonie ku sobie na zgodę . Dosyć już obrażania się nawzajem . 

Pozdrawiam Krzysztof O .- adler .

(2012/04/25 13:01)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik96474


Powyżej masz kolego Pawelz przykład świadomego wędkarza. M P K Łódź mu się się marzy. (2012/04/25 13:04)

nata


Moderator ma racje, temat zszedł na boczny tor, jest link do porozumień kto chce to sobie znajdzie i opłaci gdzie będzie mu będzie wygodniej. Smutne jest tylko to że w każdym wątku na tym forum gdzie pada temat "Łodzi" kolega hoplita zawsze wsadza kij w mrowisko i zaczyna się wyzywanie. (2012/04/25 13:12)

u?ytkownik96474


Poprawiam bo jakiś mądrala wyżej nie zrozumiał sensu dyskusji. Jak kogoś obraziłem ,to przepraszam, ale nie jest przykro z tego powodu. Wolno wam? wolno i mnie. hoplita. (2012/04/25 13:12)