Koguty przynęty wędkarskie

/ 1043 odpowiedzi / 473 zdjęć
volfi


Miałem troszke czasu i pokręciłem

byle do czerwca panowie;)

(2012/03/27 22:41)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

jurcio6


Witajcie!

Ja właśnie ukręciłem swoje pierwsze dwa kuraki, choć nie wiem na ile one faktycznie są kogutami :P Czy możecie ewentualnie zarzucić sugestiami co mogę poprawić? (2012/03/30 16:38)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

bodek_w


To są raczej jigi. Widzę znajomy kształt główki-chyba sam odlewasz :) (2012/03/30 18:15)

Iras1975


Witajcie!

Ja właśnie ukręciłem swoje pierwsze dwa kuraki, choć nie wiem na ile one faktycznie są kogutami :P Czy możecie ewentualnie zarzucić sugestiami co mogę poprawić?




Śliczne są. Pokaż je swojej ukochanej, a póżniej zrób jej kwiatuszek z piórek.;) (2012/03/30 21:49)

robban


Witajcie!

Ja właśnie ukręciłem swoje pierwsze dwa kuraki, choć nie wiem na ile one faktycznie są kogutami :P Czy możecie ewentualnie zarzucić sugestiami co mogę poprawić?

Sa fajne, takie roztrzepane :)) Na nie tez pewnie sie cos skusi. 
(2012/03/31 09:08)

piotrcarp


Witam nie jeste fachowcem w tej dziedzinie ale moge powiedziec ze prawdziwe arcydziela koledzy tu pokazuja i im wiecej czytam o kogutach tym bardziej mi sie to podoba musze kilka kupic i poprobowac troche kogutowania.Tylko najpierw musze sie nauczyc poprawnie prowadzic taka przynete bo to nie to samo co tradycyjny spining ale chyba se poradze. (2012/03/31 09:35)

jurcio6


To są raczej jigi. Widzę znajomy kształt główki-chyba sam odlewasz :)

Heh główki akurat kupione, ale podejrzewam, że od gościa, który je odlewał sam :P Nie miałem akurat żadnego zbędnego ołowiu na stanie ;/

Hmm chodzi o to, że kogut jest bardziej zwarty, tak? Ma takie mniej roztrzepane te piórka, ukierunkowane w tył?

Dzięki za opinie, staram się cały czas pracować nad lepszymi... może dziś też uda się coś ukręcić :P A żona, to tylko narzeka, że zamiast spędzać z nią czas, to "kręcę ptaki" :D (2012/03/31 11:41)

wedkarz001


Witam to ja dołożę do kolekcji moją ważkę. pozdrowienia (2012/03/31 14:56)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

bocian8


Witam.Zainspirowany kokotami kolegi Irka :) i ja w wolnej chwili ukręciłem jakieś cudaki... o skuteczności się nie wypowiem gdyż do czerwca przeleżakują czekając na otwarcie najpiękniejszego okresu w jakim można wędkować.pozdrawiam wszystkich sandaczomaniaków :D (2012/03/31 17:25)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

robban


Fajne panowie te wasze koguty. Ta wazka fajna jest Slawku, fajny pomysl i wogole. Ciekawe co na nia sie pierwsze skusi ?  (2012/03/31 18:07)

wedkarz001


Witam zrobiłem ją z myślą o kleniu albo jaziu ale zobaczymy. (2012/03/31 21:42)

Iras1975


Ja też właśnie zakończyłem kręcenie i wyszło 6 kurek, ale zwykłe takie.

 

(2012/03/31 21:56)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ZanderHunter


Ja też właśnie zakończyłem kręcenie i wyszło 6 kurek, ale zwykłe takie.

 
Irku nie bądz taki skromny nie takie zwykłe o nie,nie myślę że nie długo kuraki z Twojej stajni cosik u mnie upolują...:)

P:) (2012/03/31 22:00)

wedkarz001


Witam Irek w tych oliwkowo czarnych widze kilery!!! (2012/03/31 22:11)

bodek_w


I kolejne pseudo kuraczki do kolekcji... :) czekają na kąpiel :) (2012/04/01 10:14)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

volfi


Ukreciłem cos na próbe z przeznaczeniem na okonia nie mam doswiadczenia w kreceniu okoniowych wabikow zobaczymy co z tego bedzi dla porownania wielkosci kapselek z tyskiego:) (2012/04/01 14:06)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

robban


To w takim razie i ja wrzucam dwa nowe kuraki mojego dziela. (2012/04/01 15:07)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Tomekoo


Piękna galeria Panowie,oby łowiły ryb jak najwięcej;) (2012/04/01 15:15)

robban


Wlasnie skoczylem  krecic kolejne koguty :) A , oto wynik.  (2012/04/01 17:16)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

jurcio6


Widzę kolego robban, że Twoje już testowane w wodzie :D

Świetnie panowie, ja niestety przez weekend nić nie ukręciłem.. ale może jeszcze dziś wieczorkiem nadrobię straty! (2012/04/01 18:42)

wedkarz001


Bardzo piekne kurki nie wiem czy nam rybek wystarczy. (2012/04/01 19:53)

henryk58


Dziękuję za zgodę założyciela grupy na wypowiedź , bo wcześniej chciałem zabrać głos na temat prezentowanych na forum kogutów w Waszej grupie ale nie miałem dostępu .Są bardzo fajne i myślę ,że przekładają się  na efekty w łowieniu .Ja też kręcę kuraki ale tylko dla siebie i dla znajomych ,może bym mógł się pochwalić ale wasza grupa jest zamknięta .Moderator Zander Hunter dopuszcza możliwość przyjęcia cytuję

Chcesz wstąpić do Naszej Grupy sandacz na spining, przedstaw się i podaj powód swej decyzji, anonimowi są z natury rzeczy podejrzanymi. Pozdrawiamy wszystkich sandaczomaniaków.

Dziwne , że Ty jesteś anonimowy  Andrzej P a od innych chcesz jawności . Ja nie jestem anonimowy  ,a powód staram się łowić sandacze .

czekam na odpowiedź

pozdrowienia 

(2012/04/03 00:15)

jurcio6


Myślę, że z pewnych (dość oczywistych) powodów lepiej, aby do grupy dołączały osoby, które łowią te rybki z zamiłowania i pasji, a nie tylko z chęci zjedzenia dobrego mięsa czy też jakiegoś zysku. Zapewne dlatego wejście do grupy jest ograniczone, nie ma co się denerwować :)

Witamy serdecznie nowego kolegę!

A teraz wracamy do tematu (choć nie do końca..). Moje wczorajsze koguty/jigi (u mnie wolno łowić tylko na koguty na pojedynczym haku... paranoja, ale co zrobić?): dwa sandaczowe (wreszcie to zaczęło koguta przypominać) i dwa pstrągowe maluchy (w najbliższych planach mam wyprawę na kropki). Ukręcone bez imadełka! :) I to na trzeźwo :D (2012/04/03 16:30)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Iras1975


Na trzeźwo? Jesteś niesamowity! ;) Ale tak nie można i wiecej tak nie rób.:)))

A to moje zrobione też na trzeźwo.:)

 

(2012/04/03 20:01)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

henryk58


Myślę, że z pewnych (dość oczywistych) powodów lepiej, aby do grupy dołączały osoby, które łowią te rybki z zamiłowania i pasji, a nie tylko z chęci zjedzenia dobrego mięsa czy też jakiegoś zysku. Zapewne dlatego wejście do grupy jest ograniczone, nie ma co się denerwować :)

Witamy serdecznie nowego kolegę!

A teraz wracamy do tematu (choć nie do końca..). Moje wczorajsze koguty/jigi (u mnie wolno łowić tylko na koguty na pojedynczym haku... paranoja, ale co zrobić?): dwa sandaczowe (wreszcie to zaczęło koguta przypominać) i dwa pstrągowe maluchy (w najbliższych planach mam wyprawę na kropki). Ukręcone bez imadełka! :) I to na trzeźwo :

Dzięki za powitanie .

Nie łowię dla zysku i mięsa a traktuję to jako wyzwanie /koguty/ dlatego nie rozumiem dlaczego Zander zamyka Grupę/ 300 userów/ ,w Polsce jest co najmniej kilkaset osób , które mogłyby się podzielić się swoimi doświadczeniami w połowie sandacz na koguty . 





(2012/04/03 21:32)