Zaloguj się do konta

Kogo obraziłem?

utworzono: 2011/04/04 11:36

Redakcja mi pisze ostrzeżenie, że jak dalej będę prowokował do kłótni to mnie usuną z Portalu:) Kto poczuł się sprowokowany do kłótni? Chciałbym przeprosić urażoną tylko nie znajduję która to jest. Czy po prostu ktoś kabluje w tajemnicy nie potrafiąc jasno powiedzieć co mu na sercu leży?
[2011-04-04 11:36]

bosman9090

ale kolego co zrobiłeś że niby "kogoś obraziłeś"?  [2011-04-04 13:58]

witiakwicol1

Nie ma co się dziwić czasem twoje komentarze po prostu wkurzają ludzi.
[2011-04-04 14:02]

bosman9090

ale że wkurzają to nie oznacza że od razy skargi trzeba składać do administratora  [2011-04-04 14:06]

radek123

Jednym słowem są na forum konfidenci .
[2011-04-04 14:09]

bosman9090

no widocznie sąwięc trzeba uważać co się piszę  [2011-04-04 14:11]

striggley

forum dyskusyjne czyli miejsce gdzie prowadzi się dyskusje , wymienia poglądy udziela rad itd i tp
niektórzy po  prostu są zbyt "delikatni" i nie wytrzymują presji i jeden z takich moczygaci któremu ucisnąłeś na zbyt wyrosłe ego napisał na Ciebie :)
[2011-04-04 15:40]

Thunder, wydaje mi się że, list z takowym ostrzeżeniem powinien opierać się na zasadach ogólnie przyjętych, w formie otrzymanego pisma winno być:

Temat
Wprowadzenie
Uzasadnienie
Ostrzeżenie
Formę określającą sposób odwołania się merytorycznego do zarzutu /ów.

A wszelkie ostrzeżenia, bez wykazania uzasadnienia, świadczyć mogą jedynie o braku wiedzy autora pisma, działaniu prewencyjnemu, lub jakiejś nie wyjaśnionej nadgorliwości wypływającej z nadwrażliwości.
[2011-04-04 16:17]

Już robię rachunek sumienia.Przywalano tu mi , a i ja nie byłem nikomu dłużny.(jeśli się należało)/Ale zawsze jakaś równowaga była.Jak dostałem słuszny opr.To brałem tyłek w troki i do kąta.Ale żeby PODP........ /Przepraszam raz mi się zdarzyło .Ale to była zbiorowa akcja ( gość sam się wyniósł.)
[2011-04-04 16:29]

Redakcja mi pisze ostrzeżenie, że jak dalej będę prowokował do kłótni to mnie usuną z Portalu:) Kto poczuł się sprowokowany do kłótni? Chciałbym przeprosić urażoną tylko nie znajduję która to jest. Czy po prostu ktoś kabluje w tajemnicy nie potrafiąc jasno powiedzieć co mu na sercu leży?

Do obrażenia/prowokowania kogoś nie trzeba od razu rzucać mięskiem,wystarczy ten ironicznie złośliwy ton twoich wypowiedzi względem co niektórych.Są co prawda grzeczne i jako tako stonowane ale czytając między wierszami bez trudu można dostrzec atak i próbę wyprowadzenia delikwenta z równowagi.Ja to widzę,widzą to inni a ty nie? dziwne...Wyjasnienia są tylko dwa-albo palisz najzwyczajniej w świecie głupa albo ci któraś półkula nawala,jednak w związku z tym iż wcześniej nie raz dowodziłeś żeś bystry i kuty na cztery nogi-pozostaje tylko pierwsza możliwość miszczu partyzantki..:)
[2011-04-04 17:28]

Luxis napisałeś mi "Wyjasnienia są tylko dwa-albo palisz najzwyczajniej w świecie głupa albo ci któraś półkula nawala". Ja na tak zaczepny tekst jak ten sobie nie pozwoliłem w stosunku do nikogo z was od ostatniego zalogowania. Ale z uwagi że mam przy awatarze napis Thunder to komuś to wadzi. Ok ślijcie na mnie donosy za plecami jeśli Wam się taki Thunder nie podoba. Niedługo mnie znów wywalą.

Wiecie co za odpowiedź otrzymałem od Redakcji na pytanie w którym to miejscu kogoś obraziłem? Link który nie działa. Tego mogłem się spodziewać.

Macie poczytajcie obelgi Thundera  http://forum.wedkuje.pl/post/pomocy-prosze/256363/0 [2011-04-04 17:37]

Dziękuję tym, którzy obiektywnie stwierdzili, że nikogo nie atakowałem i nie obrażałem. Widzę tu kilka takich osób i cieszy mnie to. Pozdrawiam
[2011-04-04 17:50]

Przez jednego z użytkowników zostałem nawet sklasyfikowany do takiej grupy ludzi" "Ci niedowartościowani, z wybujałym ego i kilkoma kontami na forum, niscy poziomem, butni, psychicznie nastawieni na sadyzm z definicji trolla, a w realnym świecie chodzący na wysokości lamperii i parapetów, z uszami po sobie i podwiniętym ogonem, tacy bezstresowo hodowani od bachora." ale ja uznałem, że autor w swoim zaślepieniu do mojej osoby po prostu nie pisze racjonalnie i zapomniałem o temacie nie robiąc dymu. Szkoda, że ta osoba która kabluje nie potrafi powiedzieć Thunderowi noszącemu głowę na wysokości lamperii i parapetów powiedzieć w oczy co ją boli.
[2011-04-04 17:57]

Luxis napisałeś mi "Wyjasnienia są tylko dwa-albo palisz najzwyczajniej w świecie głupa albo ci któraś półkula nawala". Ja na tak zaczepny tekst jak ten sobie nie pozwoliłem w stosunku do nikogo z was od ostatniego zalogowania. Ale z uwagi że mam przy awatarze napis Thunder to komuś to wadzi. Ok ślijcie na mnie donosy za plecami jeśli Wam się taki Thunder nie podoba. Niedługo mnie znów wywalą.

Wiecie co za odpowiedź otrzymałem od Redakcji na pytanie w którym to miejscu kogoś obraziłem? Link który nie działa. Tego mogłem się spodziewać.

Macie poczytajcie obelgi Thundera  http://forum.wedkuje.pl/post/pomocy-prosze/256363/0

Thundzie,nie jest to zaczepny tekst z mojej strony-absolutnie.Nie taki był zamysł tej wypowiedzi,żle ją odebrałeś,pewnie przez to że operuję takim a nie innym językiem:) Jakby nie było-PRZEPRASZAM.Powiem więcej-choć kiedyś uważałem cię za zbója,łajzę,i kanalię,to teraz po dokładniejszym poznaniu twojej zacnej osoby,twojej historii na tym portalu i po części przesłanek jakie tobą kierują-w obliczu tych faktów zmieniłem diametralnie zdanie o Tobie.Uważam wbrew zdaniu wielu moich portalowych kolegów że jesteś jak najbardziej OK i wiele wnosisz do tej społeczności.Nadal też twierdzę że palisz głupa,skubiesz Mastiffa przy każdej okazji,półsłówkiem,półgębkiem,niedomówieniem itd,ale często...Pomijając ostatnie zdanie,jest OK?
[2011-04-04 18:14]

Przez jednego z użytkowników zostałem nawet sklasyfikowany do takiej grupy ludzi" "Ci niedowartościowani, z wybujałym ego i kilkoma kontami na forum, niscy poziomem, butni, psychicznie nastawieni na sadyzm z definicji trolla, a w realnym świecie chodzący na wysokości lamperii i parapetów, z uszami po sobie i podwiniętym ogonem, tacy bezstresowo hodowani od bachora." ale ja uznałem, że autor w swoim zaślepieniu do mojej osoby po prostu nie pisze racjonalnie i zapomniałem o temacie nie robiąc dymu. Szkoda, że ta osoba która kabluje nie potrafi powiedzieć Thunderowi noszącemu głowę na wysokości lamperii i parapetów powiedzieć w oczy co ją boli.

Widzę że Cię mocno boli . Ale odpuść sobie . Bo Ci znów ktoś dołoży (nie ja) i zaboli jeszcze bardziej. Albo zamkną Ci znowu wątek i w następnym już nie będziesz pisał tylko wył z rozpaczy .I uwierz..... Nikogo to nie wzruszy.  [2011-04-04 18:20]

To, że z Mastiffem się nie kochamy to nie tajemnica. Ale ja nie znajduje powodu aby na niego kablować i myślę, że on też tego nie robi. Co więcej przyznaję, że w wielu kwestiach mam podobne zdanie jak on. Po to przytoczyłem cytat Z Twojej wypowiedzi jak i z wypowiedzi Mastiffa aby uzmysłowić tej osobie która na mnie poluje, że więcej ważę swe wypowiedzi aniżeli inni.

Co do Twojej to wypowiedzi to nie czułem się dotknięty. Dobrze odebrałem Twoje przesłanie i nie mam najmniejszego żalu. Nie potrzebnie przepraszasz.
[2011-04-04 18:22]

Pawelku już nie pamiętasz inwazji thundera na wedkuje.pl? Ja nie wyję z rozpaczy, ja się nie poddaję tak łatwo:)
[2011-04-04 18:25]

Twoja wola . Chciałem Ci tylko zdrówka zaoszczędzić. [2011-04-04 18:34]

To, że z Mastiffem się nie kochamy to nie tajemnica. Ale ja nie znajduje powodu aby na niego kablować i myślę, że on też tego nie robi. Co więcej przyznaję, że w wielu kwestiach mam podobne zdanie jak on. Po to przytoczyłem cytat Z Twojej wypowiedzi jak i z wypowiedzi Mastiffa aby uzmysłowić tej osobie która na mnie poluje, że więcej ważę swe wypowiedzi aniżeli inni.

Co do Twojej to wypowiedzi to nie czułem się dotknięty. Dobrze odebrałem Twoje przesłanie i nie mam najmniejszego żalu. Nie potrzebnie przepraszasz.

Więc zejdź z Mastiffa raz na zawsze, bo w poście powyżej znowu coś mi imputujesz! Zaczepiasz mnie znowu! Dobrze Ci radzę, ZEJDŹ CHŁOPCZE ZE MNIE RAZ NA ZAWSZE, BO MAM TEGO DOŚĆ! Inni Ci tłumaczą, że prowokujesz i zaczepiasz nie tylko mnie, więc nie dziw się, że redakcja wysyła Ci ostrzeżenia! Twoje dosrywki są dość czytelne również przez adminów i redakcję i ludzie mają ich dość! Ja tym bardziej!

[2011-04-04 18:38]

Hehe, którym to słowem przytoczonej wypowiedzi Ci "przysrałem"?
[2011-04-04 18:41]

W którym? To był zdaje się mój post! Ten tłustym drukiem! Bez żadnych personalnych wskazówek! Czyżby zasada -"Uderz w stół, a nożyce się odezwą" tu miała oddźwięk? Gdzie widzisz tu swój nik w sklasyfikowaniu do jakiejkolwiek grupy? Poczuwasz się do przynależności do którejś z nich? Skończyłem z Tobą tę "przemiłą" pogawędkę. Szczyp kolejnych, ja mam już na Ciebie i Twój jad, antidotum. 

[2011-04-04 18:48]

Nie chce mi się zaczynać od początku:) Pozwól, że przemilczę:)
[2011-04-04 18:53]

news34

witajcie

Szanujmy sie wszyscy,a ja zapraszam wszystkich na konkurs

Konkurs dla społeczności wedkuje.pl

[2011-04-04 18:59]

Nie chce mi się zaczynać od początku:) Pozwól, że przemilczę:)

No mam nadzieję. Ciekawe tylko, że zawsze udowadniam Ci, ze Twoja linia obrony jest zawsze za cieńka na fakty, a Ty swoje. Skończyłem.

[2011-04-04 19:01]

Hehe, którym to słowem przytoczonej wypowiedzi Ci "przysrałem"?

Samą wzmianką,wywołaniem do tablicy,nie postem wyżej tylko całokształtem tego co robisz od kilku dni,tą ironią i złośliwością ,tym co jest między wierszami twoich wypowiedzi względem Mastiffa.Obserwuję to ja i obserwują to inni,raz nawet prosiłem cię o spokój,chyba w wątku Pomocy,pamiętasz? napewno. Może nie zdajesz sobie z tego sprawy ale takie jaja,drobne drwiny i niby żarciki,skierowane nie do tej osoby co trzeba,nie dość że rażą wręcz w oczy i są doskonale widoczne to niepomiernie wytrącaja z równowagi osobę której dotyczą.Proponuję ci Thund zaprzestać JAKICHKOLWIEK wycieczek do Mastiffa,wkur....sz go samą bytnością tutaj a dlaczego to sam wiesz (porsche pamietasz?),i jeśli nie chcesz kolejny raz odejść w niebyt to zbastuj.Prościej nie umiem już tego wyjaśnić,dlatego też twierdzę że palisz gupa bo niemożliwym jest abyś nie zdawał sobie sprawy z rzeczy o których wspomniałem wyżej.I po raz kolejny nie zrozum mnie żle,mówię o tym bo raz odebrałeś mój wpis jako zaczepkę a dwa posty niżej po przeprosinach z mojej strony stwierdziłeś że zrozumiałeś go i się nie obraziłeś,masło maślane.
Pokój panowie,pokój.
[2011-04-04 19:04]

Nie ma powodu Thunder, ciągnąć dalej tej polemiki.
Jak sam zapewno zauważyłeś, są tacy co im dopiekłeś i są tacy co Tobie dopiekli. Gdy spotkają się co najmniej dwie silne osobowości, musi bez dwóch zdań, dojść do iskrzenia.
To że potrafisz dosadnie wyrazić swoje przekonania, czasami odczytywane pomiędzy zdaniami jako aluzje i złośliwości, nie jest jeszcze powodem do bamowania. Są tacy, do których i  ja się zaliczam, dla których  ponoszone kary rekompensuje świadomość przekazania swojego spojrzenia na sytuację czy też zdarzenie.
Nie zawsze należy się godzić na barani pęd stada za "przewodnikiem" który głośniej beczy niż inni, moralizując otoczenie a samemu waląc gafy jedna za druga.
[2011-04-04 19:11]