Kogo reprezentują poszczególne Okręgi PZW

/ 7 odpowiedzi
Panowie teraz podam konkretny przykład jak oni traktują wszelkie wnioski ,skargi wnoszone przez poszczególne Koła , no dwa przykłady i to każdy z innej beczki :
- wiadomo jak wypadają nasi spinningiści z Okręgu ( kamil i zbig wiecie o jaki Okręg chodzi , a w zasadzie niech wiedzą wszyscy - Mazowiecki , bo jak się robi zawody na Zalewie Zegrzyńskim i w tych samych miejscach Brok , Różan to efekt jest wiadomy , wielu zna sektory jak własną kieszeń a potem niestety okonkami nie da się wygrać Mistrzostw Polski , z popczątkiem roku wystąpiłem o rotacyjność i zminę rozgrywania tych zawodów ( kół w okręgu jest ponad setka ) czemu Wisła w Warszawie a nie w Wyszogrodzie lub gdzie indziej , ale niech to będzie zmiana i wyzwanie dla tych żeby potrfić się znależć na każdej wodzie.
Przechodząc do sedna w odpowiedzi dostałem na piśmie że Zarząd nie rozumie mojego wniosku , bo zawody odbywają się wi na rzekach i zalewie .
LUDZIE ale wtych samych miejscach ....
Paranoja , i głupie zdziwienie co do wyników.
Drugi przykład przesłałem wiele skarg na rybaka (potwierdzonych ) jako Zarząd Koła i SSR - który notorycznie łamie nie tylko instrukcję rybacką , ale i regulamin PZW , zacytuję dosłownie odpowiedź : ,, Pan G. zapewnił w rozmowie, że przestrzega wszelkich zapisów instrukcji rybackiej . Ponadto pojawiające się skargi nie są poparte żadnymi dowodami rzeczowymi , co podważa ich wiarygodność ,,
I kogo oni są reprezentantem .
A ja i tak nie będę opdpuszczał i zaproponuję cykl spotkań z poszczególnymi Kołami i władzami Okręgu , a przy każdej okazji przypnę łatę , jeżeli działanie Okręgu jest do bani.
u?ytkownik8030


Szanowny Kolego. Chwała Koledze za walkę, wolę walki i samozaparcie.
Zapewniam jednak, że jest Kolega skazany na przegraną. Pan "G" zapewnił, czyli jest wszystko w porządelu.

www.zenada.eu

Nas raczej nie reprezentują te mumie egipskie. Liczy się business.

Walcz dalej, popieram Twoją krucjatę. (2009/10/25 11:38)

moczykij1


Niestety kolego wygląda na to,że to walka z wiatrakami.Podobne sytuacje są niemal wszędzie.Niektóre zarządy okręgu żyją w oderwaniu od rzeczywistości i mają się dobrze.My jednak wiemy, że ryba psuje się od głowy,ale to nasza wina bo my przecież pozwalamy na wybór tych ludzi.Pozdrawiam. (2009/10/26 21:58)

krzychu70


ludzie zrubmy wrescie oporzodek z tym rybakiem zakrzewa toc to zwykly kusownik (2009/11/03 15:18)

u?ytkownik4459


Władze i organy Okręgów PZW wybierani są spośród delegatów wybranych w Kołach PZW.
Władze i organy ZG PZW wybierani są spośród delegatów na Krajowy Zjazd Delegatów PZW spośród Delegatów na Okręgowym Zjeździe Delegatów.

Więc należy uderzyć się w pierś i przyznać się do własnych błędów.Trzeba w końcu brać czynny udział w corocznych zebraniach Kół PZW.

Kto z Was wie z jakiego Koła PZW na Mazowszu wywodzi się Prezes ZG PZW E.Grabowski?
(2009/11/03 18:53)

bartek99


z tego co mi wjadomo to pan G nie będzie mjał w tym roku wody bo go złapano na kłusownictwie pozdrawjam (2010/02/15 13:57)

Profesor


Słusznie prawisz prezes słusznie prawisz !!! Trzeba zrobić porządek. Bo na każdym kroku widać że "ryba psuje się od głowy". Zarówno Zarząd PZW jak i Ministerstwo poddaje się lobby (pewnie chodzi o "interesy") A w Okręgach zamiast być z nami to "leśne dziadki" dorabiają sobie do emerytury?!
Co do wiadomego pana G to nie ma co liczyć na innych ! Musimy złapać go sami i nie do Okręgu ale do sądu !!! (2010/10/06 21:05)