Zaloguj się do konta

Kogo ogladać?-Filmy wędkarskie

utworzono: 2015/05/06 15:45
cytrynadm

Czesc,mam internet z transferem 25 GB jestem wedkarzem zreszta jak wy,zadam troche dziwne i moze glupie pytanie dla niektorych,ale kogo radzicie filmy ogladac?
Do wyboru sa:-Lucio-Wedkarsta Tuba-Wedkarstwo Mazowieckie-WedkarstwoKrosnoOdrz-Marfish
Jest ta 5,ze ma internet 25 GB to nie moge ogladac wszystkich,bo zabraknie mi transferu,myslalem nad Wed.Mazowieckie i KrosnoOdrz,bo chlopaki sa w moim wieku,mam 14 lat.Interesuja mnie metody splawikowe jak i gruntowe,nie lubie spinningu.Marfish chyba odpada bo za duzo poradnikow,a mnie poradniki na filmach nie interesuje,ani ciekawostki,bo o wiekszosci poradnikow i ciekawostek moge poczytac w necie,bez marnowania transferu na film.
Kogo radzicie ogladac?Kogo wy ogladacie?A najwazniejsze opiszcie co o kim sadzicie z tych 5 wymienionych osob. [2015-05-06 15:45]

JKarp

Marfish chyba odpada bo za duzo poradnikow,a mnie poradniki na filmach nie interesuje,ani ciekawostki,bo o wiekszosci poradnikow i ciekawostek moge poczytac w necie,bez marnowania transferu na film.
I w tym momencie popełniasz największy błąd. Odpuść sobie znawców po 14 lat i odpuść sobie lucia gdyż inaczej nigdy się nie dowiesz o co w tym wszystkim chodzi.
JK [2015-05-06 16:29]

cytrynadm

Marfish chyba odpada bo za duzo poradnikow,a mnie poradniki na filmach nie interesuje,ani ciekawostki,bo o wiekszosci poradnikow i ciekawostek moge poczytac w necie,bez marnowania transferu na film.
I w tym momencie popełniasz największy błąd. Odpuść sobie znawców po 14 lat i odpuść sobie lucia gdyż inaczej nigdy się nie dowiesz o co w tym wszystkim chodzi.
JK

Dlaczego nie odpowiada pan na moje pytanie?Tylko wypisuje tutaj swoje poglady,nie mam zamiaru byc profesjonalnym lowca ani wedkarze,lowie okazyjnie,dla jaj,dla przyjemnosci.Nie zalezy mi na masie sprzetu i umiejetnosi,bo to nie dla mnie.'Czekam na normalne odpowiedzi,a redakcja mam nadzieje ze tu dziala i rozdaje bany z zmienianie tematu,bo to juz nie pierwszy pana raz. [2015-05-06 16:46]

cytrynadm

Czekam na 4 odpowiedz:1-Kogo wybrac do ogladania?Interesuje sie czym i czego nie lubie(macie u gory)2-Kogo radzicie ogladac?3-Kogo sami najczesciej ogladacie?4-Opisze te wszystkie kanaly,bo neta mam 2 miesiace [2015-05-06 16:48]

dmnx

Warmuz Baits TV

kanał karpiowy chociaz sam nie jestem zapalonym karpiarzem ale ich filmiki i hole ryb sa wspaniałe

[2015-05-06 16:51]

Jędrula

Redakcja , bany ? Jeden dzień na portalu i taki kozak ? Trollem mi tu zalatuje ,znam/my go chyba :) [2015-05-06 17:08]

JKarp

Dlaczego nie odpowiada pan na moje pytanie?Tylko wypisuje tutaj swoje poglady,nie mam zamiaru byc profesjonalnym lowca ani wedkarze,lowie okazyjnie,dla jaj,dla przyjemnosci. Nie zalezy mi na masie sprzetu i umiejetnosi,bo to nie dla mnie.' Czekam na normalne odpowiedzi,a redakcja mam nadzieje ze tu dziala i rozdaje bany z zmienianie tematu,bo to juz nie pierwszy pana raz.

Rzadko to robię ale dla Ciebie specjalnie :
-Lucio - dno-Wedkarsta Tuba - bardzo dobry kanał-Wedkarstwo Mazowieckie - dno-WedkarstwoKrosnoOdrz - może być-Marfish - jasno, zwięźle i na temat.
Jak będziesz słuchał szpeców po 14 lat i lucia nigdy nie dowiesz się o co chodzi w wędkowaniu.Na temat banów się wypowiadam bo chyba zamiast kanałów TV poświęconych wędkowaniu należy zacząć od kanałów poświęconych poprawnej polszczyźnie: https://www.youtube.com/watch?v=kQfIEkz9SCQ

JK [2015-05-06 17:35]

czaro93

WędkarskaTuba - Moim zdaniem najlepszy kanał. Klimatyczny, pokazane co i jak i z dużą dozą humoruWędkarskaPasja - Typowo spinningowy kanał w mojej klasyfikacji drugie miejsce zaraz za WT, świetny kanał.
I te dwa w szczególności polecam, są na prawdę profesjonalnie robione i pokazane co i jak, i poparte praktyką, i co najważniejsze mają klimat.
Polecam jeszcze FishingInDanmark - fajny kanał ale ostatnio jakoś mało filmów, też raczej spinningowy ale kilka filmów z gruntu i spławika też jest.
Co do WedkarstwoKrosnoOdrzańskie mam mieszane uczucia, niby fajnie spoko ale mam wrażenie, że główny twórca kanału mądrzy się wiedzą wyczytaną, a nie nabytą. Takie mam zdanie, może się mylę, może nie ale oglądając jego produkcje odnoszę takie wrażenie.
Pozdrawiam [2015-05-06 18:36]

czaro93

Co do reszty:
Lucio - oglądałem kilka filmów, autor do mnie nie trafił swoimi produkcjami, mam wrażenie, że jakoś tak mało potrafi swoimi filmami odzwierciedlić prawdziwą wędkarską przygodę i pozostaje wrażenie, że filmy są bardziej robione dla wypromowania się, wypromowania swoich produktów, niż z czystej pasji.
Wedkarstwo Mazowieckie - z całym szacunkiem ale jak na razie to amatorka, może za kilka lat chłopak nałapie doświadczenia i z przyjemnością będzie oglądać się jego produkcje.
Marfish - fakt poradniki spoko, ciekawe pomysły np. ten z procą ale wyprawy jakoś nie trafiają do mnie może dlatego, że w 75% jestem spinningistą. [2015-05-06 18:51]

cytrynadm

Co do reszty:
Lucio - oglądałem kilka filmów, autor do mnie nie trafił swoimi produkcjami, mam wrażenie, że jakoś tak mało potrafi swoimi filmami odzwierciedlić prawdziwą wędkarską przygodę i pozostaje wrażenie, że filmy są bardziej robione dla wypromowania się, wypromowania swoich produktów, niż z czystej pasji.
Wedkarstwo Mazowieckie - z całym szacunkiem ale jak na razie to amatorka, może za kilka lat chłopak nałapie doświadczenia i z przyjemnością będzie oglądać się jego produkcje.
Marfish - fakt poradniki spoko, ciekawe pomysły np. ten z procą ale wyprawy jakoś nie trafiają do mnie może dlatego, że w 75% jestem spinningistą.

Bardzo dziekuje o cos takiego mi chodzilo [2015-05-06 19:01]

cytrynadm

Dlaczego nie odpowiada pan na moje pytanie?Tylko wypisuje tutaj swoje poglady,nie mam zamiaru byc profesjonalnym lowca ani wedkarze,lowie okazyjnie,dla jaj,dla przyjemnosci. Nie zalezy mi na masie sprzetu i umiejetnosi,bo to nie dla mnie.' Czekam na normalne odpowiedzi,a redakcja mam nadzieje ze tu dziala i rozdaje bany z zmienianie tematu,bo to juz nie pierwszy pana raz.

Rzadko to robię ale dla Ciebie specjalnie :
-Lucio - dno-Wedkarsta Tuba - bardzo dobry kanał-Wedkarstwo Mazowieckie - dno-WedkarstwoKrosnoOdrz - może być-Marfish - jasno, zwięźle i na temat.
Jak będziesz słuchał szpeców po 14 lat i lucia nigdy nie dowiesz się o co chodzi w wędkowaniu.Na temat banów się wypowiadam bo chyba zamiast kanałów TV poświęconych wędkowaniu należy zacząć od kanałów poświęconych poprawnej polszczyźnie: https://www.youtube.com/watch?v=kQfIEkz9SCQ

JK

Jakos "czaro93"potrafil wszystko swietnie wytlumaczyc,a z panem nadal problem i zmiana tematu,tym razem na jezyk polsku,to na jaki pan teraz temat zaserwuje?Ja to pana bym prosil o nie udzielanie sie,bo czlowiek sie pyta,chce sie czegos dowiedziec,a taki typ jak pan daje 2 komentarze i na nie na temat,tylko zasmieca internet

[2015-05-06 19:03]

Draq

Zdecydowanie Lucio. Widać wędkarski fach i niesamowitą wiedzę na ten temat :) Każdy film to skarbnica wiedzy nie tylko dla początkującego ale także dla profesjonalisty. Jestem pod ogromnym wrażeniem. [2015-05-06 19:10]

Jędrula

Jakos "czaro93"potrafil wszystko swietnie wytlumaczyc,a z panem nadal problem i zmiana tematu,tym razem na jezyk polsku,to na jaki pan teraz temat zaserwuje?Ja to pana bym prosil o nie udzielanie sie,bo czlowiek sie pyta,chce sie czegos dowiedziec,a taki typ jak pan daje 2 komentarze i na nie na temat,tylko zasmieca internet

Ernset  , to Ty byku ?

[2015-05-06 19:17]

JKarp

Jakos "czaro93"potrafil wszystko swietnie wytlumaczyc,a z panem nadal problem i zmiana tematu,tym razem na jezyk polsku,to na jaki pan teraz temat zaserwuje? Ja to pana bym prosil o nie udzielanie sie,bo czlowiek sie pyta,chce sie czegos dowiedziec,a taki typ jak pan daje 2 komentarze i na nie na temat,tylko zasmieca internet
A ja bym bardzo Cię prosił o pisanie po polsku.To jeden z punktów regulaminu tego portalu. Te pogrubienia to błędy.Internet zaśmiecają posty takie jak Twój bo GOOGLE nie gryzą i wystarczy wpisać odpowiednie zapytanie żeby dowiedzieć się czegoś o np tym kanale: https://www.google.pl/search?q=co+s%C4%85dzicie+o+kanale+wedkarskatuba&oq=co+s%C4%85dzicie+o+kanale+wedkarskatuba&aqs=chrome..69i57.6495j0j1&sourceid=chrome&es_sm=93&ie=UTF-8 Tu masz kopię Twojego postu: http://forum.wedkuje.pl/f,kanaly-wedkarskie-na-youtube-opinie,716128,0.html

Typa to se poszukaj w domu przy obiedzie. Jak czytałbyś uważnie to zauważyłbyś, że dość jasno opisałem proponowane przez Ciebie kanały TV.Skoro chcesz się czegoś dowiedzieć o wędkarstwie to czytaj co Ci się pisze na temat tych kanałów TV. Nie muszę opisywać każdego kanału. Wystarczy jedna krótka opinia i człowiek myślący już wie jakie kanały są wartościowe i merytoryczne. Chyba, że uważasz, że Twój post jak tak ważny, odkrywczy, merytoryczny i popularny, że należy zapytać każdego z oddzielna co sądzi na dany temat. A to w takim razie ja wymiękam i przepraszam ;-)))))))
JK [2015-05-06 19:29]

przemo33

malyrekin jest spox

[2015-05-06 20:24]

Wachta2

"Z wędką nad wodę"
[2015-05-06 21:18]

saviano

Moje propozycje:
1. Wędkarska Tuba
2. GorekTV
3. MalyRekin
4. Marfish, ale wybiórczo jak mnie coś zainteresuje

Co do innych:
Lucio - kiedyś był fajny kanał, ale teraz gwiazdorzą, a wędkarstwo zeszło na dalszy plan,
Wędkarstwo Mazowieckie - amatorszczyzna na "stawie za domem", czasami stosuje metody zabronione na wodach PZW (m.in. kilka przyponów w którymś filmie).

pozdro
saviano
[2015-05-07 07:56]

trissot

Jak dla mnie to 1 z wedka nad wode 2 gorek tv [2015-05-07 09:09]

zwirek71

polecam filmy Luka
szukaj na spławik i grunt.pl
[2015-05-07 10:01]

Grzesiek75

Luk silva. [2015-05-07 10:08]

Moczykij70

Polecam MRK CZ. Niestety filmy są po czesku, ale sporo można zrozumieć. Najwięcej mają filmów do feedera. Dla pasjonatów tej metody to istna skarbnica wiedzy. A gość, który to kręci to prawdziwy miszczo feedera - pozdrawiam Martina M. :)

Pzdr.
[2015-05-07 11:29]

cytrynadm

Polecam MRK CZ. Niestety filmy są po czesku, ale sporo można zrozumieć. Najwięcej mają filmów do feedera. Dla pasjonatów tej metody to istna skarbnica wiedzy. A gość, który to kręci to prawdziwy miszczo feedera - pozdrawiam Martina M. :)

Pzdr.

Ale mi nie chodzi o to aby czerpać informacje o połowach ryb z filmów,tylko aby fajnie się oglądało

[2015-05-07 21:51]

byk04

jak dla mnie najlepsze są klasyki z kolendowiczem i taszarkiem [2015-05-08 10:49]

Moczykij70

Ale mi nie chodzi o to aby czerpać informacje o połowach ryb z filmów,tylko aby fajnie się oglądało

To w takim razie polecam Ci filmy z cyklu "Modelki na rybach". Wartość merytoryczna zerowa, ale za to fajnie się ogląda. Coś jakby dla Ciebie.

Pzdr.
[2015-05-08 12:06]

silstar

Fajnie się oglądało filmy Johna Wilsona. Na youtube większość  po angielsku, ale ogląda się fajnie ;-). Widać, że jemu to po prostu sprawiało frajdę.
[2015-05-08 12:12]

JKarp

[2015-05-08 12:23]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia