Zaloguj się do konta

Kochanie - dziś jadę na ryby

utworzono: 2012/02/29 10:46
Roxola

Darku, to również tłumaczy dlaczego na następnych się nie pojawiłeś ;)
Gdybym wiedziała,że Cię nie puści na następne zawody,
to doliczyłabym do tego jazgarza kilka gram ;)
Teraz już będę wiedziała, jak Twoje jazgarze ważyć.
Zobaczysz jak puchar do domu przyniesiesz,to będzie mówiła do Ciebie "mój Mistrzu"
;)
[2012-03-01 09:44]

dario35

Zobaczysz jak puchar do domu przyniesiesz,to będzie mówiła do Ciebie "mój Mistrzu"
;)

oj trzeba będzie mieć sędziów na oku przy następnych zawodach oj nie ładnie nie ładnie hahahaha(żarcik) [2012-03-01 09:55]

dario35

co do tematu to moja lubi jak na nocki znikam podobno lepiej jej sie śpi nie słuchając mojego chrapania ale jesli tylko mocniej świeci słońce chętnie mi towarzyszy w czasie wyjazdów nawet kilkudniowych [2012-03-01 10:03]

perwer

;)

ha ha ha dziękuje za fory ,ale dario35 bedzie  kontrolował sytuacje-bo pewnie chce sie odegrać ha ha.
Nie byłem w sobote tylko dlatego że cały tydzień pracowałem po 16h i w ogóle w sobotę nikaj na ryby nie jechałem.Niestety ,nie dałem rady,dopiero w niedziele sie wybrałem ,ale w wole o efektach zapomnieć.
Olu jak bedziesz miała info czy da rade na Brandke wejść na sobote to z góry dziękuje. Wiem że masz zawsze wiarygodne i dobre info. pozdrawiam.
Co do zawodów na następnych jakie będę ,pojawie sie (albo pojawimy) na 1000 procent--no i juz nie damy forów he he..
[2012-03-01 10:16]

JaroDaw

Witam. Moja małżonka, gdy mówię "Kochanie, dziś jadę na ryby" odpowiada "mhnmn" i śpi dalej:) [2012-03-01 11:12]

JaroDaw

...gorzej jak mówię "Kochanie , jadę jutro na ryby" :))) [2012-03-01 11:13]

zbynio5o

a moja pani na tą wieść tak jak mi kupisz cztery piwa i fajki to możesz jechać a ja z tobą wtedy jedzie i siedzi w aucie nawet pół nocy a do tego jeszcze muszę jej kupić kilka babskich gazet i tak zakłada lampkę czołową i sobie czyta pije i pali ale jest tego plus bo jak się zapuszczę dalej to mam ułatwiony powrót do auta bo z daleka widać punkt światła w aucie he he he

Spadłem z fotela :))))))))))  Masz ***** za ten wpis. Koszty nie wielkie a i auta przypilnuje. Podziwiam Twoją za odwage i cierpliwość :)))

[2012-03-01 12:34]

...idziesz czy jedziesz?...i dlaczego tak albo odwrotnie zawsze węszy...

[2012-03-01 14:38]

bastien

moja zona na wiesc ze jade jutro na ryby, zaczyna chowac puszki z kukurydza po katach a i tak znajduje i podkradam:):)
[2012-03-01 18:57]

turu82

dzis pojechałem pospiningować troszke a moja żona na to,, CO JUŻ SŁONKO DO GŁOWKI BIJE,, [2012-03-05 16:30]

SiwyDym

Gdy ja mówię,że jadę na ryby to odpowiedzi są trzy

1.Musisz jechać nie możesz kiedy indziej!!

2.A jedź w piz...u i urwij wszystkie przynety.

3.Dobrze ale jadę z Tobą(choć to bardzo bardzo rzadko)

Ale nigdy mnie to nie demotywuje.

Podrawiam i połamania wszystkim

[2012-03-05 17:29]

turu82

u mnie w piątek była lipa po powrocie z ryb zastałe reszte wedek pozrzycanych z wieszaków ale pjakoś to przezyje  teraz zamykam na klucz  hehe [2012-03-25 20:37]

tryfta

a moja pani na tą wieść tak jak mi kupisz cztery piwa i fajki to możesz jechać a ja z tobą wtedy jedzie i siedzi w aucie nawet pół nocy a do tego jeszcze muszę jej kupić kilka babskich gazet i tak zakłada lampkę czołową i sobie czyta pije i pali ale jest tego plus bo jak się zapuszczę dalej to mam ułatwiony powrót do auta bo z daleka widać punkt światła w aucie he he he

Komary też mają ułatwione zadanie - cel widoczny:))))
[2012-03-25 22:49]