Kochanie - dzi¶ jadę na ryby

/ 63 odpowiedzi / 2 zdjęć
Roxola


Darku, to również tłumaczy dlaczego na następnych się nie pojawiłe¶ ;)
Gdybym wiedziała,że Cię nie pu¶ci na następne zawody,
to doliczyłabym do tego jazgarza kilka gram ;)
Teraz już będę wiedziała, jak Twoje jazgarze ważyć.
Zobaczysz jak puchar do domu przyniesiesz,to będzie mówiła do Ciebie "mój Mistrzu"
;) (2012/03/01 09:44)

dario35


Darku, to również tłumaczy dlaczego na następnych się nie pojawiłe¶ ;)
Gdybym wiedziała,że Cię nie pu¶ci na następne zawody,
to doliczyłabym do tego jazgarza kilka gram ;)
Teraz już będę wiedziała, jak Twoje jazgarze ważyć.
Zobaczysz jak puchar do domu przyniesiesz,to będzie mówiła do Ciebie "mój Mistrzu"
;)


oj trzeba będzie mieć sędziów na oku przy następnych zawodach oj nie ładnie nie ładnie hahahaha(żarcik) (2012/03/01 09:55)

dario35


co do tematu to moja lubi jak na nocki znikam podobno lepiej jej sie ¶pi nie słuchaj±c mojego chrapania ale jesli tylko mocniej ¶wieci słońce chętnie mi towarzyszy w czasie wyjazdów nawet kilkudniowych (2012/03/01 10:03)

perwer


Darku, to również tłumaczy dlaczego na następnych się nie pojawiłe¶ ;)
Gdybym wiedziała,że Cię nie pu¶ci na następne zawody,
to doliczyłabym do tego jazgarza kilka gram ;)
Teraz już będę wiedziała, jak Twoje jazgarze ważyć.
Zobaczysz jak puchar do domu przyniesiesz,to będzie mówiła do Ciebie "mój Mistrzu"
;)

ha ha ha dziękuje za fory ,ale dario35 bedzie  kontrolował sytuacje-bo pewnie chce sie odegrać ha ha.
Nie byłem w sobote tylko dlatego że cały tydzień pracowałem po 16h i w ogóle w sobotę nikaj na ryby nie jechałem.Niestety ,nie dałem rady,dopiero w niedziele sie wybrałem ,ale w wole o efektach zapomnieć.
Olu jak bedziesz miała info czy da rade na Brandke wej¶ć na sobote to z góry dziękuje. Wiem że masz zawsze wiarygodne i dobre info. pozdrawiam.
Co do zawodów na następnych jakie będę ,pojawie sie (albo pojawimy) na 1000 procent--no i juz nie damy forów he he.. (2012/03/01 10:16)

JaroDaw


Witam. Moja małżonka, gdy mówię "Kochanie, dzi¶ jadę na ryby" odpowiada "mhnmn" i ¶pi dalej:) (2012/03/01 11:12)

JaroDaw


...gorzej jak mówię "Kochanie , jadę jutro na ryby" :))) (2012/03/01 11:13)

zbynio5o


a moja pani na t± wie¶ć tak jak mi kupisz cztery piwa i fajki to możesz jechać a ja z tob± wtedy jedzie i siedzi w aucie nawet pół nocy a do tego jeszcze muszę jej kupić kilka babskich gazet i tak zakłada lampkę czołow± i sobie czyta pije i pali ale jest tego plus bo jak się zapuszczę dalej to mam ułatwiony powrót do auta bo z daleka widać punkt ¶wiatła w aucie he he he



Spadłem z fotela :))))))))))  Masz ***** za ten wpis. Koszty nie wielkie a i auta przypilnuje. Podziwiam Twoj± za odwage i cierpliwo¶ć :)))

(2012/03/01 12:34)

u?ytkownik37642


...idziesz czy jedziesz?...i dlaczego tak albo odwrotnie zawsze węszy... (2012/03/01 14:38)

bastien


moja zona na wiesc ze jade jutro na ryby, zaczyna chowac puszki z kukurydza po katach a i tak znajduje i podkradam:):) (2012/03/01 18:57)

turu82


dzis pojechałem pospiningować troszke a moja żona na to,, CO JUŻ SŁONKO DO GŁOWKI BIJE,, (2012/03/05 16:30)

SiwyDym


Gdy ja mówię,że jadę na ryby to odpowiedzi s± trzy

1.Musisz jechać nie możesz kiedy indziej!!

2.A jedĽ w piz...u i urwij wszystkie przynety.

3.Dobrze ale jadę z Tob±(choć to bardzo bardzo rzadko)

Ale nigdy mnie to nie demotywuje.

Podrawiam i połamania wszystkim

(2012/03/05 17:29)

turu82


u mnie w pi±tek była lipa po powrocie z ryb zastałe reszte wedek pozrzycanych z wieszaków ale pjako¶ to przezyje  teraz zamykam na klucz  hehe (2012/03/25 20:37)

tryfta


a moja pani na t± wie¶ć tak jak mi kupisz cztery piwa i fajki to możesz jechać a ja z tob± wtedy jedzie i siedzi w aucie nawet pół nocy a do tego jeszcze muszę jej kupić kilka babskich gazet i tak zakłada lampkę czołow± i sobie czyta pije i pali ale jest tego plus bo jak się zapuszczę dalej to mam ułatwiony powrót do auta bo z daleka widać punkt ¶wiatła w aucie he he he

Komary też maj± ułatwione zadanie - cel widoczny:)))) (2012/03/25 22:49)