Kochani rybacy PZW

/ 26 odpowiedzi
Nie pozwolono mi zamieścić tego co o was myślę pomimo że użyłem ani jednego brzydkiego wyrazu o was dlatego to co napiszę czytajcie na opak. Jesteście moimi ulubieńcami bez was nasze wody byłyby pustynią jak was widzę na wodzie to serce mi rośnie i przyażnie macham do was dłonią .Nie rozumiem dlaczego Okręg Ciechanowski przepędził was na cztery wiatry jestem za tym żebyście jak najszybciej wrócili na nasz teren bo od kiedy was nie ma to ryby nie uświadczysz dołożę osobiście wszelkich starań żebyście wrócili bo żyć bez was nie mogę. Sądzę że wyrażam myśli i pragnienia wszystkich członków PZW.Zazdroszczę członkom Okręgu Mazowieckiego którzy są szczęśliwi że mają dzielnych zawsze gotowych rybaków PZW którzy dzielnie przyczyniają się do wzrostu pogłowia ryb w naszych rzekach i jeziorach. Życzę wam STO lat w zdrowiu i szczęściu.
klaudiusz


Wspaniały tekst.

Możesz mi też pozazdrościć, bo ja na jednym z mazurskich jezior, codziennie późnym popołudniem mam przed sobą ten piękny widok. Dwie wspaniałe załogi stawiają po 5 km sieci z grubszym oczkiem i po około 3 km sieci z mniejszym oczkiem (tzw 40 -tki). Jak ja ich uwielbiam. Rankiem kiedy mgiełka przysłania mi ich wspniały widok wyciągających sieci, słyszę ich "cudowne teksty"- niczym poezja śpiewana i ten głos niczym Anna German zakonserwowany zdrowymi płynami.........Dzięki ich działalności woda w jeziorze jest tak czysta jak nigdy nie była dotąd. Nie brudzą jej rybie odchody i mam nadzieję że potrwa to jeszcze bardzo długo. Tak sądzę po wypowiedziach naszych kochanych przedstawicieli władz pzw. 

(2013/03/23 19:10)

kamil11269


Nie pozwolono mi zamieścić tego co o was myślę pomimo że użyłem ani jednego brzydkiego wyrazu o was dlatego to co napiszę czytajcie na opak. Jesteście moimi ulubieńcami bez was nasze wody byłyby pustynią jak was widzę na wodzie to serce mi rośnie i przyażnie macham do was dłonią .Nie rozumiem dlaczego Okręg Ciechanowski przepędził was na cztery wiatry jestem za tym żebyście jak najszybciej wrócili na nasz teren bo od kiedy was nie ma to ryby nie uświadczysz dołożę osobiście wszelkich starań żebyście wrócili bo żyć bez was nie mogę. Sądzę że wyrażam myśli i pragnienia wszystkich członków PZW.Zazdroszczę członkom Okręgu Mazowieckiego którzy są szczęśliwi że mają dzielnych zawsze gotowych rybaków PZW którzy dzielnie przyczyniają się do wzrostu pogłowia ryb w naszych rzekach i jeziorach. Życzę wam STO lat w zdrowiu i szczęściu.

:))))) (2013/03/23 19:35)

zaru


pięknie opisane .  ;) (2013/03/23 20:12)

JKarp


"Nie pozwolono mi zamieścić tego co o was myślę pomimo że użyłem ani jednego brzydkiego wyrazu o was dlatego to co napiszę czytajcie na opak. Jesteście moimi ulubieńcami bez was nasze wody byłyby pustynią jak was widzę na wodzie to serce mi rośnie i przyażnie macham do was dłonią .Nie rozumiem dlaczego Okręg Ciechanowski przepędził was na cztery wiatry jestem za tym żebyście jak najszybciej wrócili na nasz teren bo od kiedy was nie ma to ryby nie uświadczysz dołożę osobiście wszelkich starań żebyście wrócili bo żyć bez was nie mogę. Sądzę że wyrażam myśli i pragnienia wszystkich członków PZW.Zazdroszczę członkom Okręgu Mazowieckiego którzy są szczęśliwi że mają dzielnych zawsze gotowych rybaków PZW którzy dzielnie przyczyniają się do wzrostu pogłowia ryb w naszych rzekach i jeziorach. Życzę wam STO lat w zdrowiu i szczęściu."

Moi ulubieńcy, kocham was, fajni ludzie,  ;-)
JK
(2013/03/23 21:10)

domin77


dobry tekst,niestety w realu nie jest to tak zabawne (2013/03/23 21:32)

u?ytkownik32263


Świetne! :)))

Ja też bardzo żałuję że Was Drodzy Rybacy już nie ma w moim okręgu od aż 4 lat. Przez ten czas woda się zabrudziła rybimi gównienkami, nie ma z kim porozmawiać o rybach, tylko wszyscy łowią. To jest aż nazbyt nudne bo każdy zajęty. A wcześniej nikt nie stronił od rozmowy gdyż nie trzeba było pilnować wędek a wędkarze mieli czas na towarzystwo. Teraz już nie ma takich przyjaźni... Bo każdy łowi:(

Pozdro wszystkim wielbicielom rybaków! (2013/03/23 21:34)

brzozo54


Nie myślałem że tylu wędkarzy kocha rybaków PZW (2013/03/23 23:31)

JKarp


Coś i tak za mało ;-)Ja tak kocham drugi raz ...JK (2013/03/23 23:39)

essoxx


Większość z nas należy do tego cholernego PZW bo nie ma innej alternatywy, warto poczytać na jego temat na portalu "Mazurski wędkarz" a sprawa stanie się jasna. (2013/03/23 23:46)

JKarp


Czekam z utęsknieniem aż znowu zobaczę wasze spracowane sylwetki w porannej mgle zbierające wasz mały urobek z sieci. Czekam aż znowu się pojawicie z wieczora by w trudzie postawić wasze sieci w celu pozyskania tych marnych kilku chudych leszczy. Czekam aż w pocie czoła zgodnie z prawem odłowicie kontrolnie wodę - ostrzegam lojalnie po odłowach ostatnich kontrolnych zostały raczej tylko żaby więc zdaję sobie sprawę, że to wina nie wasza a nas wędkarzy. Życząc wam obfitych połowów liczę, że w końcu pokażecie klasę i  postawicie sieci w okolicach dwóch wysp z roslinności podwodnej w czasie tarła leszczy i linów, a wcześniej okoni a potem sumów, sandaczy. Życząc zawsze pełnych sieci ryb pozostaję w szacunku JK

PS"co napiszę czytajcie na opak" (2013/03/23 23:51)

JKarp


Większość z nas należy do tego cholernego PZW bo nie ma innej alternatywy, warto poczytać na jego temat na portalu "Mazurski wędkarz" a sprawa stanie się jasna.





Nawet cytowałem posty :-)Ale wiadomo - to wina wędkarzy, wydr, kłusowników że nie ma ryb.
JK (2013/03/23 23:53)

essoxx


Nie Masz racji. Czytaj na opak. He.HE. He. (2013/03/23 23:58)

Daishi


Oby nie było tak ,że któryś z kochanych rybaków upojony wodą ognistą przeczyta te posty ,nie zrozumie ich prawdziwego sensu i naprawdę pomyśli że są uwielbiani i każdy za nimi tęskni!:-). (2013/03/24 00:06)

brzozo54


Trzeba zmienić ten real czas najwyższy w Unii na terenach wędkarskich nie ma rybaków (2013/03/24 00:09)

u?ytkownik16322


Piękny tekst czysty surrealizm. Bo to co dzieje się nad wodą i czym nas częstuje PZW i jego organ Wiadomości Wędkarskie ( których od dawna nie czytam ,nerwy nie wytrzymują ) to czysty surrealizm. Bo oni to czynią dla naszego dobra. Mrożek przy nich wysiada.
Ps. Mrożek też drugi raz emigrował jak zobaczył co się u nas wyrabia.
Julian (2013/03/24 07:44)

Lee001


Rybactwo śródlądowe to zwykłe barbarzyństwo, za które pan i władca PZW powinien mieć ucięte ja**. Jestem ciekaw ilu z nas wędkarzy wie czym zajmował się prezes zarządu zanim nie przyrósł do stołka i umiejscowił się na nim jak beton. W ostatnim numerze WŚ jest obszerny wywiad z prezesem widać jak gość opanował esbeckie wodzenie za nos, w każdym zdaniu ja bym to chciał ja bym tamto chciał a tak naprawdę ma głęboko w poważaniu to co się dzieje z wodami, traktuje PZW jak swój biznes, własną firmę i nie liczy się nic oprócz zysku. Jestem ciekaw co by się stało gdybyśmy my wędkarze zorganizowali się i nie zapłacili składek może beton sam by skruszał. (2013/03/24 08:12)

brzozo54


święta racja (2013/03/24 17:40)

zomer


Każdy z nas wędkarzy ma takie samo zdanie o rybakach lecz jak na razie nic nie zmieniamy Zacznijmy od zmiany na najwyższych stołkach. dopuśćmy młodą krew do obiegu.  (2013/03/25 08:09)

Lee001


Tylko w jaki sposób tego dokonać? Skoro tak na dobrą sprawę to nie my decydujemy. (2013/03/25 09:16)

JakubUrsynow


Piękny tekst czysty surrealizm. Bo to co dzieje się nad wodą i czym nas częstuje PZW i jego organ Wiadomości Wędkarskie ( których od dawna nie czytam ,nerwy nie wytrzymują ) to czysty surrealizm. Bo oni to czynią dla naszego dobra. Mrożek przy nich wysiada.
Ps. Mrożek też drugi raz emigrował jak zobaczył co się u nas wyrabia.
Julian

Przeczytaj jeszcze wywiad z Gieniem w wędkarskim świecie. Tylko przygotuj albo nervosol albo setkę czystej... (2013/03/25 11:05)

Lee001


Czytałem ten wywiad, no cóż gość sobie kpi z nas wędkarzy i to bardzo... (2013/03/25 13:35)

istota


zapytajcie czy sa członkami PZW tzn czy karte opłacają? (2013/03/26 10:46)

istota


CZY CI Z ZG PZW kary opłacają tzn czy są tez wszyscy członkami PZW ? (2013/03/26 10:48)